800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL 4* MALLORCA PRO SENIORY

  • Pláž je vzdálená cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Popis typového hotelu: Moderní hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami tvoří dva samostatné hotely, Pionero a Santa Ponsa Park, které jsou navzájem propojeny terasou s bazénem. Nacházejí se v centru střediska a cca 300 m od pláže, v okolí hotelu je několik obchodů, restaurace a bary.

Středisko

Popis typového střediska: Na jihozápadě ostrova, cca 20 km jižně od hlavního města Palma de Mallorca, se nachází turistické středisko Santa Ponsa, které je pro svou rozmanitost určeno pro všechny věkové kategorie. Po obou stranách zálivu se nacházejí hotely a apartmány, jsou zde dvě 18-jamková golfová hřiště a jedno 9-jamkové hřiště, a také sportovní přístav Club Nautico. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Vybavení hotelu

Popis typového hotelu: Vstupní hala s recepcí, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, internet (za poplatek), WI-FI zdarma na recepci, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu se nachází velká terasa se 2 bazény, lehátka a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, stolní tenis, za poplatek billiard a tenisový kurt.

Pokoje

Popis typového hotelu: Moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, lednicí a trezorem (oboje za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Pláž

Popis typového hotelu: Dlouhá a široká pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelového komplexu, pláž je vhodná pro děti. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Mallorca

19°C Jasno

×