800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAYAS DEL REY

Malý rodinný hotel v ideálnej polohe v blízkosti strediska Santa Ponsa a pláže odporúčame všetkým, ktorí radi kombinujú odpočinkovú dovolenku s večernými prcházkami centrom strediska a po príjemnej promenáde.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Téměř v centru střediska Santa Ponsa, v blízkosti několik golfových hřišť (cca 3 km). Nejbližší nákupní možnosti, kavárny a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

V roce 2011 kompletně zrenovovaný hotel disponuje celkem 64 pokoji (5 pater, výtah). V hlavní budově recepce, restaurace a  společenská místnost s TV/sat V zahradě bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

1
1
1
1
3000
1

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), klimatizací, TV/sat, telefonem, trezoremk pronajmutí a balkonem nebo terasou. Možnost pronájmu malé ledničky za poplatek.

Zábava

Komplex Playas del Rey pořádá několikrát týdně večerní zábavní a animační programy.

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze.

Náš názor

Malý rodinný hotel v ideální poloze v blízkosti střediska Santa Ponsa a pláže doporučujeme všem, kteří rádi kombinují odpočinkovou dovolenou s večerními prcházkami centrem střediska a po příjemné promenádě.

Pláž

Hotel Playas del Rey je vzdálen necelých 200 m od písečné pláže Santa Ponsa s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Karty

Visa, EC/MC, Amex.

Web

http://www.playasdelrey.com

Internet

Bezdrátové připojení na internet v celém areálu hotelu i na pokojích.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Mallorca

10°C Skoro jasno

×