800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL CAREMA SIESTA PLAYA

Hotel je umístěn v blízkosti pláže, mezinárodní letiště 55 km, golfové hřiště cca 40 km, historická Ciutadella je vzdálena 10 km, lékařské středisko 200 m, autobusová zastávka u hotelu. V okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Apartmánový komplex italské hotelové společnosti je umístěn nedaleko písčité pláže a zátoky. Kvalitní služby, italská kuchyně, příjemný personál.

Poloha

hotel je umístěn v blízkosti pláže, mezinárodní letiště 55 km, golfové hřiště cca 40 km, historická Ciutadella je vzdálena 10 km, lékařské středisko 200 m, autobusová zastávka u hotelu. V okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Vybavení

3patrový hotelový komplex se skládá z několika budov rozprostřených v tropické zahradě, výtahy ve všech blocích budov, recepce, vstupní hala, TV místnost, směnárna, bar, bar s terasou a výhledem na moře, kousek od pláže. Restaurace, místnost na zavazadla, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, možnost zapůjčení plážových osušek (za poplatek), půjčovna kol a aut, lékařská služba, parkoviště, animační programy v italském jazyce, stolní tenis, volejbal. Bezbariérový přístup do zahrady, k bazénu.

Ubytování

apartmány s klimatizací, oddělenou ložnicí, obývacím pokojem s pohovkou, kuchyňským koutem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, stolem a židlemi, koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, balkonem nebo terasou s výhledem do okolí. Studia s klimatizací, stejné vybavení jako apartmán, jen nemá oddělenou ložnici.

Strava

all inclusive
All inclusive: plná penze formou bufetu, nápoje k obědu a večeři (voda, nealko, domácí víno, pivo), nealkoholické nápoje z postmixů od 10.00 do 24:00 hod. Lehké občerstvení během dne (např. snack, pizza, sušenky, sezónní ovoce) 15.30-17.00 hod. v baru u bazénu, lehký noční snack 23.30-24.00 hod. Pozdní snídaně: káva, čaj, džusy z postmixu, sladké pečivo 10.00–11.30 hod. v pool snack baru, červenec + srpen FIRÁČEK. Uvítací nápoj. Animační programy v italském jazyce.

Pro děti

dětská postýlka (na vyžádání), animační programy.

Dětský klub Firáček funguje v hotelu od 01.07. do 31.08.2017.

Služby za poplatek

internet, půjčovny, lékař, balené nápoje, espresso. Alkoholické nápoje mimo obědů a večeří v barech za poplatek.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 55 km

Počasí

Menorca

26°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTHOTEL VIVA MENORCA

APARTHOTEL VIVA MENORCA

Španělsko, Menorca, Cala n Bosch

Cena od: 13 890 Kč

Pro skupinu: