800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL SIESTA PLAYA

Hotel je umístěn v blízkosti pláže, mezinárodní letiště 55 km, golfové hřiště cca 40 km, historická Ciutadella je vzdálena 10 km, lékařské středisko 200 m, autobusová zastávka u hotelu. V okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Apartmánový komplex italské hotelové společnosti je umístěn nedaleko písčité pláže a zátoky. Kvalitní služby, italská kuchyně, příjemný personál.

Poloha

hotel je umístěn v blízkosti pláže, mezinárodní letiště 55 km, golfové hřiště cca 40 km, historická Ciutadella je vzdálena 10 km, lékařské středisko 200 m, autobusová zastávka u hotelu. V okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Vybavení

3patrový hotelový komplex se skládá z několika budov rozprostřených v tropické zahradě, výtahy ve většině budov, recepce, vstupní hala, TV místnost, směnárna, bar, bar s terasou a výhledem na moře, kousek od pláže. Restaurace, místnost na zavazadla, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, možnost zapůjčení plážových osušek (za poplatek), půjčovna kol a aut, lékařská služba, parkoviště, animační programy, stolní tenis, volejbal. Bezbariérový přístup do zahrady, k bazénu.

Ubytování

apartmány s klimatizací, oddělenou ložnicí, obývacím pokojem s pohovkou, ledničkou, stolem a židlemi, koupelnou/WC, telefonem, trezorem, SAT/TV, balkonem nebo terasou s výhledem do okolí. Studia s klimatizací, stejné vybavení jako apartmán, jen nemají oddělenou ložnici.

Strava

all inclusive
All inclusive:plná penze formou bufetu, nápoje k obědu a večeři (voda, nealko, domácí víno, pivo), nealkoholické nápoje z postmixů od 10.00 do 24:00 hod. Lehké občerstvení během dne (např. snack, pizza, sušenky, sezónní ovoce) 15.30-17.00 hod. v baru u bazénu, lehký noční snack 23.30-24.00 hod. Pozdní snídaně: káva, čaj, džusy z postmixu, sladké pečivo 10.00–11.30 hod. v pool snack baru, červenec + srpen dětský klub Firáček. Animační programy v českém jazyce v červenci a v srpnu. Uvítací nápoj.

Pro děti

dětská postýlka (na vyžádání).
dětský klub Firáček funguje v hotelu od 01.07. do 31.08.2017.

Služby za poplatek

internet, půjčovny, lékař, balené nápoje, espresso. Alkoholické nápoje mimo obědů a večeří v barech za poplatek.

Internet

WiFi zóna zdarma, na pokojích za poplatek (cca 1 den/5 EUR, 3 dny/10 EUR, 7 dní 15 EUR/ 14 dní 20 EUR).

Upozornění

Apartmány a studia nemají kuchyňský kout a mikrovlnou troubu, pouze ledničku (z důvodu zavedení programu all-inclusive). Poplatek turistické taxy cca 1,5 EUR na osobu a noc je povinný pro všechny osoby starší 16ti let, které navštíví baleárské ostrovy od 1.7. 2016. Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 55 km

Počasí

Menorca

22°C Skoro jasno

×