Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Menorca | Ciutadella

Apartamentos Sa Cornisa Cala Morell

   Hodnocení

   3.59 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento hotel pochází z roku 1990. Objekt hostům nabízí celkem 14 pokojů. Objekt má k dispozici hotelový sejf, směnárnu, restauraci, kavárnu, bar a lékařskou službu. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Jízdní kola lze nechat v úschovně kol. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení, kuchyň a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Pokoje mají dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. Je možné rezervovat i oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Je tady sejf. V kuchyňském koutě patří ke standardu lednička, vařič a mikrovlnná trouba. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout, vana a bidet.

   Sport/zábava

   Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf, stolní tenis a kulečník.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248