800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARCELO HAMILTON

Hotel střední kategorie, který jsme zařadili jako novinku do našeho programu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím romantické, klidné místo v blízkosti hlavního města Mahon.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží ve vesničce Es Castell, nacházející se na okraji přístavu Mahon, který je jedním z nejdelších přírodních přístavů na světě. Romantické rybářské přístaviště s krásnou promenádou 300 m od hotelu, historické centrum hlavního města 3 km, letiště 7 km. V blízkosti řada historických zajímavostí – pevnost Marlborough, vystavěná Angličany v 18. st., a La Mola, v níž byli za Frankovy diktatury vězněni političtí vězni. Obě pevnosti v neklidných dobách chránily město. V blízkém okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře za poplatek.Maximální obsazenost : 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, restaurace a la carte Sa Cova s nádherným výhledem na přístav a vyhlášenou kuchyní, bar s terasou, směnárna, konferenční salonek. K venkovnímu vybavení patří bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Internet Počítač s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje místní produkce v baru (10.00–23.00 hod.) – snack mezi hlavními jídly – odpolední káva, čaj, zákusky (15.00–18.00 hod.)

Pláž

1 km od hotelu Cala Padera, která je součástí přístavu, pouze koupání ze skal. Nejbližší písečná pláž Cala Mesquida cca 10 km.

Sport a zábava

Zdarma fitness, stolní tenis. V blízkém okolí za poplatek tenis, škola potápění, vodní sporty. Večerní vystoupení a show.

Náš názor

Hotel střední kategorie, který jsme zařadili jako novinku do našeho programu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím romantické, klidné místo v blízkosti hlavního města Mahon.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Menorca

22°C Skoro jasno

×