800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAYA PARC

Tato apartmá doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnější oblast Menorky, obklopenou krásnou přírodou. Aparthotel ale také nabízí řadu rodinných aktivit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Playa Parc leží v krásné přírodní rezervaci na severu Menorky v blízkosti jedné z nejhezčích pláží Son Saura. Vzdálenost od hlavního města Mahonu cca 24 km. Obchody, restaurace a bary naleznete cca 500 m od hotelu, autobusová zastávka 100 m.

Vybavení

Komplex Playa Parc se skládá z několika menších jednopodlažních budov. V hlavní budově je klientům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, snack bar, TV salon. K venkovnímu vybavení patří dva bazény a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

2000

Pokoje

Všechna apartmá mají koupelnu/WC, telefon, TV, oddělenou ložnici a obývací část s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednička), ventilátor, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Zábava

Animační programy pro dospělé i děti.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Tato apartmá doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnější oblast Menorky, obklopenou krásnou přírodou. Aparthotel ale také nabízí řadu rodinných aktivit.

Pláž

Písečná pláž Son Saura je vzdálena 400 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Stolní tenis, fitness, za poplatek tenis, biliár, minigolf. Na pláži možnost vodních sportů, 18jamkové golfové hřiště 2 km od komplexu.

Děti

Dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, klouzačky, animační program, dětská postýlka do 2 let zdarma.

Karty

EC/MC, VISA.

Počasí

Menorca

18°C Slabý déšť

×