800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMetropole západního Středomoří I.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC PREZIOSA 4*+. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

NEAPOL (ITÁLIE)
Neapol, jejíž staré město je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, leží uprostřed dvou vulkanických oblastí se stále aktivními sopkami. Fakultativně možno absolvovat výlet na Vesuv nebo do jeho nejznámější oběti Pompejí.

3. den

MESSINA – SICÍLIE (ITÁLIE)
Přístav, v němž se sbíhají cesty středomořského obchodu, je od italské pevniny vzdálený pouhých 5 kilometrů. Přesto je sicilský svět jiný. Doporučujeme výlet k Etně, nejvyšší aktivní sopce v Evropě nebo odpočinek na jedné z pláží, případně k jinému sicilskému klenotu – města Taormina.

4. den

LA GOULETTE / TUNIS (TUNISKO)
I v tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští Muslimové, ti všichni tu zanechali své stopy. Možnost prohlídky části starého Kartága (3 km od přístavu), Mediny (5 km od přístavu) a Antoniových lázní (fakultativně).

5. den

PLAVBA

6. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Můžete se také vydat k horskému hřebenu a světoznámému klášteru Montserrat nebo zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

7. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii a třetí největší v Evropě. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat do Avignonu nebo po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Andalusie

15°C Jasno

Barcelona a okolí

17°C Skoro jasno

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

13°C Jasno

Ibiza

13°C Jasno

Madrid a okolí

12°C Jasno

Mallorca

12°C Skoro jasno

Menorca

14°C Jasno

×