800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMetropole západního středomoří III. - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC SPLENDIDA 4*+. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii a třetí největší v Evropě. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat do Avignonu nebo po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

3. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Můžete se také vydat k horskému hřebenu a světoznámému klášteru Montserrat nebo zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

4. den

VALENCIA (ŠPANĚLSKO)
Valencia je známa díky festivalu Fallas pro své tradiční jidlo paella. Tento pokrm z rýže, zeleniny a šneků, či mořských plodů by si neměl nechat ujít žádný návštěvník, stejně jako návštěvu okouzlujícího a turisty ještě ne zcela objeveného starého města.

5. den

PLAVBA

6. den

LA GOULETTE / TUNIS (TUNISKO)
I v tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští Muslimové, ti všichni tu zanechali své stopy. Možnost prohlídky části starého Kartága (3 km od přístavu), Mediny (5 km od přístavu) a Antoniových lázní (fakultativně).

7. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. Vzdálenost přístav – Řím: 80 km.

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Andalusie

30°C Jasno

Barcelona a okolí

24°C Bouřky

Costa Brava

22°C Převážně oblačno

Formentera

25°C Skoro jasno

Ibiza

25°C Skoro jasno

Madrid a okolí

28°C Jasno

Mallorca

27°C Polojasno

Menorca

24°C Skoro jasno

×