800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMetropole západního Středomoří s českým delegátem

Metropole západního Středomoří s českám delegátem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu v (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC FANTASIA 4*+. Po nalodění (zpravidla možné již po 10.00) lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

NEAPOL (ITÁLIE)
Neapol, jejíž staré město je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, leží uprostřed dvou vulkanických oblastí se stále aktivními sopkami. Fakultativně možno absolvovat výlet na Vesuv nebo do jeho nejznámější oběti Pompejí.

3. den

PALERMO (ITÁLIE)
Palermo, správní, kulturní i hospodářské centrum Sicílie bylo dlouho pod nadvládou Arabů a charakter města je proto velmi různorodý. To ostatně můžete posoudit sami při fakultativní prohlídce města zakončené odpočinkem na pláži.

4. den

LA GOULETTE / TUNIS (TUNISKO)
I v tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští muslimové. Možnost prohlídky části starého Kartága a Antoniových lázní (fakultativně).

5. den

PLAVBA NA LODI

6. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Po prohlídce města můžete také zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

7. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Andalusie

17°C Déšť

Barcelona a okolí

18°C Jasno

Costa Brava

15°C Jasno

Formentera

21°C Skoro jasno

Ibiza

21°C Skoro jasno

Madrid a okolí

12°C Dešťové přeháňky

Mallorca

17°C Skoro jasno

Menorca

19°C Skoro jasno

×