800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IZÁN CAVANNA - pro seniory 55+

  • Přímo u písečné pláže laguny Mar Menor
  • 250 m od pláže Středozemního moře
  • Travnatý prostor pro odpočinek nebo opalování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

V současné chvíli je v programu zařazen jako jediný 4* hotel s jedinečnou polohou mezi dvěma moři:
Hotel I.Cavanna se nachází v rekreačním středisku La Manga,, autonomní oblasti Murcia, na dlouhém, úzkém, písčitém pásu, který odděluje Středozemní moře a Mar Menor, doslova „Menší moře“. Leží cca 50 m od centra La Mangy. Laguna Mar Menor o rozloze 170 km² je známá pro své léčebné účinky, které spočívají především ve zvýšené koncentraci minerálů a solí ve vodě. Hotel se může pochlubit jedinečnou polohou na jednom z nejlepších míst tohoto písčitého pásu. Přímý přístup na pláž laguny Mar Menor a cca 250 m od pláže Středozemního moře umožňuje každodenní možnost koupání v léčivé vodě slané laguny nebo v moři.
V blízkém okolí (přímo na náměstí Cavanna) naleznete kavárny, obchůdky se suvenýry a drobným zbožím, lékárnu i autobusovou zastávku. Do centra nejbližšího městečka Cabo de Palos se klienti dostanou velmi snadno autobusem nebo pěšky a vzdálenost od hotelu je přibližně 3,6 km.

Pro naše klienty exkluzivně ZDARMA vstup do vnitřního bazénu během celého pobytu! V datech od 31.05. do 16. 09. 2016 je vnitřní bazén uzavřen. (povinné jsou koupací čepice a pantofle, k pořízení také na místě /čepice cca 2 Euro*/). * uvedený poplatek je orientační.
Služby za poplatek: centrum zdraví - terapie léčivým bahnem z Mar Menoru, zábaly a masáže (pro naše klienty se slevou 10%), tenisové kurty, kulečník, možnost vodních sportů.

Vybavení

přímo u písečné pláže laguny Mar Menor a cca 250 m od pláže Středozemního moře
recepce
restaurace, bar
venkovní bazén s brouzdalištěm, terasou na slunění
slunečníky a lehátka u bazénu a na terase zdarma, na pláži za poplatek cca 6E
travnatý prostor pro odpočinek nebo opalování
vnitřní bazén
sportovní hřiště

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, wi-fi připojení zdarma, klimatizace/topení, vysoušeč vlasů, minibar, TV/sat., telefon i trezor (za příplatek /cca 2,50 Euro/den + 3 Euro vratný depozit) a balkon. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí).

Stravování

Polopenze - formou švédských stolů, voda 0,25 l a víno 0,25 l podávané při večeři a v případě přikoupení plné penze též při obědě.

Další údaje

TATO NABÍDKA JE URČENA OSOBÁM NAD 55 LET A JEJICH SPOLUCESTUJÍCÍM. Letecká doprava je zajišťována polskou leteckou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena).

Odkaz na web

http://www.izanhoteles.es/es/hotel-la-manga-del-mar-menor/hotel-izan-cavanna/inicio

Náš názor

Krásná laguna, relax ve wellnessu, skvělé jídlo a noví přátelé. Čekejte nové zážitky každý den. To vše za skvělou cenu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m
×