800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly Andalusie

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Almérie. Po příletu transfer do hotelu v oblasti pobřeží Costa de Almería, ubytování v hotelu 3*, večeře, nocleh.

2. den:

snídaně. Odjezd do Granady. Prohlídka města, královské kaple, Alhambry se zahradami Generalife, Albaicínu. Volný čas na nákupy. Večeře a nocleh v Granadě nebo okolí ve 3* hotelu. Večer možnost návštěvy flamenca (fakultativně, nutné min. počet 10 účastníků).

3. den:

snídaně. Odjezd do Cordoby. Prohlídka města (mešita, Alcázar, židovská čtvrť). Volný čas k procházce a k večeru už budeme pokračovat do Sevilly k přenocování ve 3* hotelu.

4. den:

snídaně. Prohlídka Sevilly, andaluské metropole (La Giralda, katedrála, zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar). Odpoledne zastávka v městečku Jerez de la Frontera, prohlídka místních sklepů a ochutnávka Sherry a krátká prohlídka Cádizu, města starého 3 000 let. Následuje ubytování v hotelu 3*, večeře a nocleh.

5. den:

snídaně. Naše cesta pokračuje na Gibraltar, prohlídka britského města a vyjížďka minibusem na skály Gibraltaru v ceně, možné nákupy. Večeře a nocleh v Algeciras.

6. den:

snídaně. Pokračujeme do bílého městečka Ronda, kde se projdeme s místním průvodcem po této překrásné vesnici a nakoupíme suvenýry. Odpoledne se vydáme na pobřeží Costa de Almería, ubytování v hotelu 3*, večeře, nocleh.

7. den:

snídaně. Celodenní volno na pobřeží Costa de Almería, možnost koupání. Večeře a nocleh v hotelu.

8. den:

snídaně. Dle letového řádu odjezd na letiště. Odlet do Prahy.

Počasí

Andalusie

14°C Jasno

Barcelona a okolí

17°C Dešťové přeháňky

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

14°C Skoro jasno

Ibiza

14°C Skoro jasno

Madrid a okolí

11°C Skoro jasno

Mallorca

12°C Skoro jasno

Menorca

15°C Jasno

×