800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly Středozemního moře s prodloužením ve Valencii

Valencia - Valetta - Messina - Neapol - Cagliari - Palma de Mallorca - Valencia

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

 setkání s průvodcem na letišti. Odlet z ČR do Valencie, transfer na ubytování do hotelu. Dle letového řádu individuální volno. Večeře v restauraci. Nocleh.

2. den:

 po snídani prohlídka třetího nějvětšího španělského města. Návštěva Barrio del Carmen, centra každodenního dění. Nejlidovější a nejbohémštější čtvrť ve Valencii. Kromě dvou center Valencijského institutu moderního umění zde naleznete také nespočetné množství obchůdků, kaváren, květinářství, restaurací a barů. K návštěvě Valencie neodmyslitelně patří nakupování na městském trhu (Mercado Central), který se řadí mezi největší v Evropě. Město je dál proslaveno hlavně festivaly, z kterých je nejznámější je festival Fallas. Součástí města je "Město umění a věd", které je největším kulturním, vzdělávacím a zábavným komplexem v Evropě. Futuristické stavby od architekta Santiaga Calatrava v sobě zahrnuje muzeum vědy, IMAX kino a oceánografický park L’ Oceanografic – největší komplex využíván jako vědecké, vzdělávací a zábavní centrum.  V odpoledních hodinách transfer do přístavu a odplutí.

3. den:

 připlutí do města Malaga.  Individuální prohlídka města a jeho přímořské promenády, která je v těsné blízkosti přístavu nebo možnost fakultativních výletů. Odplutí.

4. den:

 plavba po moři.

5. den:

Porto Torres - Sardínie. Individuální prohlídka starého přístavu, možnost odpočinku na plážích nebo fakultativně návštěva města Alghero. Odplutí.

6. den: 

Civitavecchia. Připlutí do přístavu. Fakultativně návštěva italského hlavního města Říma. Procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek, jako jsou Koloseum nebo Pantheon, dále také náměstí Piazza Navona s Fontánou čtyř řek, Španělské schody či slavná Fontána di Trevi. Odplutí.  

7. den:

 Korsika – připlutí do  města Ajjacio. Možnost fakultativních výletů nebo individuální procházka starobylým přístavem. Individuální volno. Odplutí.

8. den:

 Palma de Mallorca – připlutí do přístavu. Dominantou historické části města, která se rozkládá v okolí rušného Plaça Espanyol a v sousedství přístavu, je velká gotická katedrála. Ve městě se také nachází nejstarší olivovník na Mallorce. Palma je také letním sídlem španělské královské rodiny. Fakultativně okruh kolem ostrova s možností koupání.

9. den:

 Valencia – připlutí, vylodění a transfer na hotel. Individuální volno. Dle letového řádu individuální volno. Transfer na letiště  a odlet zpět do ČR.

Povinné příplatky

servisní poplatky 65 EUR/osoba/dítě (platba na recepci lodi)

Počasí

Andalusie

18°C Jasno

Barcelona a okolí

17°C Jasno

Costa Brava

16°C Jasno

Formentera

16°C Skoro jasno

Ibiza

16°C Skoro jasno

Madrid a okolí

15°C Jasno

Mallorca

15°C Skoro jasno

Menorca

16°C Skoro jasno

×