800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRozmanitá kultura, přírodní krásy jižního Španělska a Portugalska

Lisabon • Estoril • Faro • Sevilla • Jerez de la Frontera • Cádiz • La Doňana

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

přílet do Fara, transfer do hotelu 3*, ubytování. Ve večerních hodinách možnost návštěvy flamenca (fakultativně za příplatek), nocleh.

2. den:

po snídani odjezd do Lisabonu, okružní prohlídka Lisabonu - nejstarší čtvrť Alfama, románský hrad sv. Jiří, katedrála Sé, Diamantový dům, náměstí Slunečních bran, chrám Sv. Vicente, transfer do hotelu 3*, nocleh.

3. den:

po snídani vyrazíme do Estorilu, krásného letoviska nedaleko Lisabonu, kterému se říká portugalské Monte Carlo, odpoledne pojedeme na pobřeží Algarve, kde se ubytujeme v hotelu 3*, nocleh.

4. den:

po snídani plavba lodí (cca 3 hod.), poznáte část jednoho z nejkrásnějších pobřeží Evropy, pláže skály s pískovcovými oranžovými útvary portugalského Algarve. Následně se krátce zastavíme v městečku Faro, volný čas na nákupy. Transfer do Sevilly, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

5. den:

po snídani okružní jízda a prohlídky Sevilly – La Giralda, katedrála, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar. Odpoledne pokračování do města Jerez de la Frontera, kde navštívíme nejen centrum města, ale i jednu ze světoznámých bodegas, továrnu na výrobu sherry, s ochutnávkou. Ubytování a nocleh v Jerezu nebo okolí, hotel 3*.

6. den:

po snídani pojedeme do Cádizu, prohlédneme si staré město s dlouhou historií, dále jedinečná návštěva vystoupení „tančících koní“ v královské škole Jerez (Real Escuela de caballos Jerez). Návrat do Jerezu, ubytování nocleh.

7. den:

po snídani a plni zážitků z krásných měst se vypravíme do přírody a navštívíme národní park La Doňana, cestou z Rocio budeme obdivovat krásnou přírodu a představovat si, že dle legendy právě stojíme na místě, kde leželo bájné město Atlantida a potopilo se v místních mokřinách. Následně se dopravíme do Sevilly, ubytování, nocleh ve 3* hotelu.

8. den:

po snídani, dle letového řádu transfer na letiště ve Faru a odlet do Prahy.

Počasí

Andalusie

26°C Jasno

Barcelona a okolí

21°C Skoro jasno

Costa Brava

19°C Jasno

Formentera

21°C Polojasno

Ibiza

21°C Polojasno

Madrid a okolí

20°C Jasno

Mallorca

19°C Převážně oblačno

Menorca

19°C Převážně oblačno

×