800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŠpanělské království letadlem

Gerona | Costa Brava | Barcelona | Lleida | Zaragoza | Madrid | Toledo | Córdoba | Sevilla | Gibraltar | Costa del Sol | Granada | Malaga

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

Trasa letu při cestě tam Praha - Malaga, trasa letu při cestě zpět Gerona - Praha. 1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do letoviska na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh. 2. den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Granady - prohlídka (mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu), odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, návrat zpět na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh. 3. den: Po snídani odjezd směrem na jih na Gibraltar - prohlídka britské kolonie, procházka městem, možnost nákupů na pěší zóně nebo možnost výletu místními minibusy na skály Gibraltaru. V odpoledních hodinách pokračování do města Sevilla, ubytování, večeře a nocleh nedaleko města. 4. den: Snídaně, prohlídka města Sevilla - mj. katedrála, věž Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, Alcázar), následuje přejezd do města Córdoba a prohlídka města (mj. mešita, exteriéry Alcázaru, židovská čtvrť, typické "květinové" ulice s arabskými patii), ubytování a večeře v hotelu. 5. den: Po snídani přejezd do střední části Španělska, do městečka Toledo – krátká prohlídka města (mj. katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, synagoga), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli a šperky). Pokračování do hlavního města Madridu, okružní projížďka a prohlídka města (mj. Puerta del Sol, Puerta Alcalá, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce), ubytování v hotelu a večeře. 6. den: Snídaně, dokončení prohlídky Madridu, volno s možností návštěvy galerie El Prado nebo odjezd k fakultativní prohlídce královského paláce El Escorial. Následuje přejezd do Zaragozy, ubytování v hotelu, večeře a nocleh. 7. den: Snídaně, prohlídka města Zaragoza - mj. katedrála, náměstí a basilika Santa María del Pilar, římská zeď, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería. Následuje přejezd do katalánské metropole Barcelony, zahájení prohlídky města (mj. pěší zóna Las Ramblas, Kolumbův pomník, vrch Montjuic), ubytování v hotelu, večeře a nocleh. Ubytování je zajištěno v Barceloně nebo na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme. 8. den: Po snídani dokončení prohlídky Barcelony (mj. památky Antonia Gaudího – exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló). Následuje transfer na letiště a odlet do Prahy (program A). Následuje volno na dokončení prohlídky města a odjezd na pobřeží Costa Brava, večeře a nocleh (program B). 9. den (program B): Snídaně, volno s možností koupání v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště Gerona a odlet do Prahy.

Naše tipy pro správnou volbu

Nejatraktivnější zájezd do Španělska v naší nabídce. Celodenní prohlídka Granady. Návštěva Gibraltaru, Sevilly, Córdoba, Toleda, Madridu a Barcelony. Přílet do Malagy a odlet z Gerony, resp. z Barcelony.

Počasí

Andalusie

26°C Jasno

Barcelona a okolí

24°C Skoro jasno

Costa Brava

23°C Jasno

Formentera

25°C Jasno

Ibiza

25°C Jasno

Madrid a okolí

26°C Jasno

Mallorca

25°C Skoro jasno

Menorca

24°C Skoro jasno

×