800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŠpanělsko - Objevování divokého pobřeží v Calonge – Costa Brava

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Doprava z Pyrenejí, ubytování na hotelu
Z majestátních Pyrenejí se běhěm necelých dvou hodin přesuneme na pobřeží Costa Brava. Kolem poledne dorazíme do hotelu Els Pins ***, který leží v samém srdci turistické destinaceme Playa d’Aro.
Po ubytování Vám doporučíme se projít po pobřežní stezce a spatřit tak nespočet zátok s průzračnou vodou. V hotelu si budete moci zakoupit poukaz na tříchodovou večeři v jedné z partnerských restauraci. Po zbytek večera bude jen na vás čemu se budete věnovat.

2. den

Snídaně, dopolední volný program, odpolední projížďka na kajacích a návštěva vinic
Dopoledne si budete moci plně vychutnat pohodu na plážích nebo u hotelového bazénu. Místní pláže získaly mezinárodní akreditaci – The Blue Flag pro jejich vysokou čistotu vody, okolního prostředí a ostatních služeb spojených s jejich ochranou a údržbou. Po obědě se vypravíme na dobrodružnou plavbu podél pobřeží z pláže Castell kolem malebných zátok. Naskytne se nám tak příležitost obdivovat rozmanitost tohoto pobřeží ze zcela jiné perspektivy. Poté se přesuneme do Calonge, kde nám, v nedaleké vinici Mas Molla, během dvouhodinové prohlídky, dají ochutnat ze čtyř místních vín a vysvětlí nám jejich tradiční výrobu vína. Po návratu do hotelu bude volný program.

3. den

Snídaně, výlet podél pobřeží, odjezd na letiště El Prat v Barceloně
Poslední den po snídani bude stále dostatek času se projít po plážích nebo ještě jednou navštívit centrum Platja d’Aro. Po obědě Vás dopravíme na letiště El Prat v Barceloně, kde naše společná cesta skončí.

Počasí

Andalusie

20°C Jasno

Barcelona a okolí

20°C Polojasno

Costa Brava

19°C Jasno

Formentera

23°C Jasno

Ibiza

23°C Jasno

Madrid a okolí

19°C Jasno

Mallorca

19°C Polojasno

Menorca

20°C Převážně oblačno

×