Zobrazit všechny nabídky
Španělsko

Španělsko - Objevování divokého pobřeží v Calonge – Costa Brava


   Poloha a popis

   1. den

   Doprava z Pyrenejí, ubytování na hotelu
   Z majestátních Pyrenejí se běhěm necelých dvou hodin přesuneme na pobřeží Costa Brava. Kolem poledne dorazíme do hotelu Els Pins ***, který leží v samém srdci turistické destinaceme Playa d’Aro.
   Po ubytování Vám doporučíme se projít po pobřežní stezce a spatřit tak nespočet zátok s průzračnou vodou. V hotelu si budete moci zakoupit poukaz na tříchodovou večeři v jedné z partnerských restauraci. Po zbytek večera bude jen na vás čemu se budete věnovat.

   2. den

   Snídaně, dopolední volný program, odpolední projížďka na kajacích a návštěva vinic
   Dopoledne si budete moci plně vychutnat pohodu na plážích nebo u hotelového bazénu. Místní pláže získaly mezinárodní akreditaci – The Blue Flag pro jejich vysokou čistotu vody, okolního prostředí a ostatních služeb spojených s jejich ochranou a údržbou. Po obědě se vypravíme na dobrodružnou plavbu podél pobřeží z pláže Castell kolem malebných zátok. Naskytne se nám tak příležitost obdivovat rozmanitost tohoto pobřeží ze zcela jiné perspektivy. Poté se přesuneme do Calonge, kde nám, v nedaleké vinici Mas Molla, během dvouhodinové prohlídky, dají ochutnat ze čtyř místních vín a vysvětlí nám jejich tradiční výrobu vína. Po návratu do hotelu bude volný program.

   3. den

   Snídaně, výlet podél pobřeží, odjezd na letiště El Prat v Barceloně
   Poslední den po snídani bude stále dostatek času se projít po plážích nebo ještě jednou navštívit centrum Platja d’Aro. Po obědě Vás dopravíme na letiště El Prat v Barceloně, kde naše společná cesta skončí.

   Cena zahrnuje

   Ubytování se snídaní
   Doprava z Pyrenejí do hotelu v Playa d’Aro
   Doprava z Playa d’Aro na letiště El Prat v Barceloně
   Návštěva vinic s ochutnávkou místních vín v Sant Antoni de Calonge
   Půldenní výlet na kajacích podél pobřeží Costa Brava
   Zdravotní pojištění ERV (dříve Evropské cestovní pojišťovny)
   Zákonné pojištění CK proti úpadku

   Cena nezahrnuje

   Leteckou dopravu
   Cestovní pojištění
   Obědy a večeře
   Jakékoliv náklady neuvedené výše
   Osobní výdaje a spropitné
   Připojištění (storno, zavazadla, odpovědnost…)

   Poznámka

   Ideální dovolená pro skupiny přátel, kteří chtějí spojit relaxaci s aktivní dovolenou u moře. Během 3 dnů navštívíme divoké pobřeží Costa Brava.
   Budeme obdivovat krásy a rozmanitost místních zátok a pláží. Na kajacích se vydáme na dobrodružnou plavbu a spatříme tak půvab tohoto pobřeží i ze zcela jiné perspektivy. Ubytováni budeme v hotelu Els Pins *** v samém srdci Platja d’Aro, který je svojí polohou ideálním místem k odpočinku i aktivnímu prožití dovolené. Navštívíme nedaleké vinné sklepy a ochutnáme několik vzorků místních vín a dozvíme se, jakým způsoben jejich výroba po staletí probíhá.
   Doporučíme vám řadu vynikajících restaurací a krčem, kde si budete moci vybrat z celé řady mořských a místních “ tapas“ pokrmů.

   Zájezd je připraven jako prodloužení k zájezdu do Katalánských Pyrenejích nebo Vysokohorská turistika v Pyrenejích, obohacená o vnímání všemi pěti smysly.