800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyStředomoří a Barcelona

Středomoří a Eurovíkend Barcelona.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. - 3. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
Přílet do katalánské metropole, transfer do hotelu (za příplatek). Individuální pobyt v Barceloně: doporučujeme výlet po stopách Antonia Gaudího či představení Flamenca (fakultativně).

4. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
Transfer do přístavu (za příplatek), nalodění – loď CELEBRITY SOLSTICE 5*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

5. den

PLAVBA NA LODI

6. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE) Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. (Vzdálenost přístav Civitavecchia – Řím cca. 70 km)

7. den

NEAPOL (ITÁLIE)
Neapol, jejíž staré město je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, leží uprostřed dvou vulkanických oblastí se stále aktivními sopkami. Fakultativně možno absolvovat výlet na Vesuv, nebo do jeho nejznámější oběti Pompejí.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

MYKONOS (ŘECKO)
Na terase jedné z taveren se sklenkou Ouza v ruce zde můžete nerušeně pozorovat, jak se v malebném přístavu pohupují luxusní jachty vedle bárek místních rybářů, strávit den na pláži, případně vyrazit na okruh kolem ostrova či za památkami do Delosu (fakultativně).

10. den

KUSADASI – EFES, TURECKO
Město, v němž stojí jeden ze sedmi středověkých divů světa Artemidin chrám, hostilo osobnosti jako Kleopatra či Marcus Antonius. Podle křesťanských legend zde nalezla útočiště také Panna Marie s apoštolem Janem. Vzdálenost přístav Kusadasi – Efes: 20 km

11. den

SANTORINI (ŘECKO)
Tento ostrov je spolu s dalšími dvěma ostrovy Thirasia a Aspronisi pozůstatkem obrovského kráteru, který určoval ráz krajiny dávno před lidským věkem. Kalderu lze navštívit v rámci fakultativního výletu. Další výlety zahrnují okruh po ostrově, den v aquaparku nebo návštěvu vesničky Pyrgos s ochutnávkou místních specialit.

12. den

PIREUS – ATÉNY, MYKONOS (ŘECKO)
Toto místo určil roku 493 před Kristem Themistokles jako přístav pro město Atény; dnes je třetím největším přístavem Středomoří. V Aténách by žádný cestovatel neměl opomenout návštěvu Akropole a staré části Plaka (fakultativně). Vzdálenost přístav – Atény: 8 km

13. den

PLAVBA NA LODI

14. den

LA VALLETTA (MALTA)
Nejmenší stát Evropské unie má za sebou 7.000 let historie – chrámy pravěkých kultur, římské hroby a katakomby, pevnosti řádu Maltézských rytířů a nezanedbatelný vliv britských kolonistů.

15. den

NA MOŘI

16. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
Snídaně. Vylodění, transfer (za příplatek) na letiště, odlet do ČR.

Počasí

Andalusie

22°C Jasno

Barcelona a okolí

19°C Polojasno

Costa Brava

18°C Oblačno

Formentera

20°C Skoro jasno

Ibiza

20°C Skoro jasno

Madrid a okolí

19°C Jasno

Mallorca

19°C Skoro jasno

Menorca

19°C Jasno

×