800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyStředomořský vánek

"

8 denní lodní program: – Barcelona – Villefranche (Monaco/Monte Carlo) – Livorno (Florencie/Pisa) – Civitavecchia (Řím) – Neapol – Cagliari (Sardinie)


Nabízíme Vám jedinečnou možnost plavby po Středozemním moři na zcela nové luxusní lodi španělské rejdařské společnosti Ibero cruceros.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní lodní program - nabízíme Vám jedinečnou možnost plavby po Středozemním moři na zcela nové luxusní lodi španělské rejdařské společnosti Ibero cruceros.

  • Barcelona
  • Villefranche (Monaco/Monte Carlo)
  • Livorno (Florencie/Pisa)
  • Civitavecchia (Řím) – Neapol
  • Cagliari (Sardinie)

Program zájezdu

1. den – úterý
Barcelona (Costa Brava)

Přílet do destinace; taxi transfer do přístavu; nalodění; ve večerních hodinách odjezd směr Monako.

2. den – středa
Villefranche (Monaco/Monte Carlo)
Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

3. den – čtvrtek
Livorno (Florencie; Pisa)

Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách.Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město město v italském Toskánsku; které je považované za kolébku renesance. Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže; které pokračuje do dnešní doby. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium.
QQ Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

4. den – pátek
Civitavecchia

Příjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletů je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím. Řím je proslulý velkým počtem památek; které můžete během fakultativních výletů poznat.
Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

5. den – sobota
Neapol

Příjezd do Neapole v ranních hodinách.
V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města.
Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

6. den – neděle
Cagliari

Po poledni příjezd na Sardinii do přístavu Cagliari. Z přístavu jsou možné favánekkultativní výlety umožňující širší poznání ostrova. Ve večerních hodinách nalodění.

7. den – pondělí
Volný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

8. den – úterý
Barcelona

V ranních hodinách připlutí do Barcelony; vylodění; taxi transfer na letiště.

V ceně zájezdu je zahrnuto
letecká doprava Praha - Barcelona - Praha; taxi transfer letiště - přístav - letiště; ubytování 7 nocí na lodi ve vnitřních kajutách; stravování formou plné penze; popsaný program s výjimkou fakultativních výletů na pevnině; povinné pojištení cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek; služby dle programu; přístavní taxy.

V ceně zájezdu není zahrnuto
doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 468Kč/dospělá osoba/pobyt (podrobnosti a pojištění naleznete v popisu destinace); fakultativní výlety; spropitné 65 euro/osoba; splatné při vstupu na palubu.

Ubytování za příplatek

  • vnější kajuta s výhledem

Stravování za příplatek

  • All Inclusive 24 hod. denně; lze čerpat ve vybraných časech a prostorách lodi a zahrnuje snídaně; obědy a večeře; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných mezinárodních alkoholických nápojů.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.

Počasí

Andalusie

17°C Jasno

Barcelona a okolí

17°C Skoro jasno

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

22°C Polojasno

Ibiza

22°C Polojasno

Madrid a okolí

18°C Jasno

Mallorca

19°C Skoro jasno

Menorca

20°C Skoro jasno

×