800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyStředozemní okruh + Metropol

"11 denní poznávací zájezd. 4 denní pobyt v hotelu a 7 denní plavba luxusní lodí Barcelona - Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Livorno (Florencie/Pisa) - Civitavecchia (Řím) - Neapol - La Goulette (Tunisko) - Barcelona."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Praha - Gerona (Costa Brava)
Odlet z Prahy, po příletu do Gerony transfer do hotelu.

2. - 3. den

Costa Brava
Volný program v pobytovém hotelu, možnost fakultativních výletů.

4. den

Barcelona
Nalodění k okružní plavbě. Volný program v pobytovém hotelu, během dne transfer z hotelu na luxusní loď Sovereign, ubytování, pobyt na lodi s All Inclusive, ve večerních hodinách vyplutí směrem k přístavu Villefranche.

5. den

Villefranche (Monaco/Monte Carlo)
Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

6. den

Livorno (Florencie, Pisa)
Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách. Tento přístav se řadí mezi nejvýznamnější přístavy Středozemního moře. Vystaven byl v 16. století na pobřeží Ligurského moře. Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město město v italském Toskánsku, které je považované za kolébku renesance. Mezi nejvýznamnější stavby tohoto města patří dóm Santa Maria del Fiore s monumentální hlavní kupolí, Starý palác (Palazzo Vecchio) s bohatými uměleckými sbírkami a Starý most přes řeku Arno (Ponte Vecchio). Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice jejíž stavba byla zahájena ve 12. století. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže, které pokračuje do dnešní doby. Zvonice patří mezi nejnavštěvovanější místa v Itálii vůbec. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium. Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

7. den

Civitavecchia
Příjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletů je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím nebo stát Vatikán. Řím je proslulý velkým počtem památek, které můžete během fakultativních výletů poznat. Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

8. den

Neapol
Příjezd do Neapole v ranních hodinách. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města. Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

9. den

La Goulette
V sobotu v poledne příjezd do tohoto afrického -přístavu. Z přístavu jsou možné fakultativní výlety do starobylého Kartága nebo muzea Bardo a staré Mediny hlavního města Tunisu. Ve večerních hodinách nalodění.

10. den

Volný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

11. den

V ranních hodinách návrat do Barcelony, transfer na letiště. V případě odletu v pozdních večerních hodinách zajištění ubytování v Barceloně. Odlet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

15°C Jasno

Barcelona a okolí

14°C Jasno

Costa Brava

15°C Jasno

Formentera

16°C Jasno

Ibiza

16°C Jasno

Madrid a okolí

9°C Jasno

Mallorca

12°C Polojasno

Menorca

15°C Polojasno

×