800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyStředozemní vánek s prodloužením v Římě

Civitavecchia (Řím) • Livorno• Villefranche (Francie)• Barcelona • La Goulette (Tunisko) • Neapol • Civitavecchia

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Říma, transfer na ubytování v centru ŘÍMA v oblasti Termini. Následuje prohlídka italské metropole a centra kultury. Procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek, jako jsou Koloseum nebo Pantheon, dále také náměstí Pizza Navona s fontánou Čtyř řek, Španělské schody, slavná fontána di Trevi. Večeře v restauraci. Nocleh.

2. den:

po snídaní návštěva papežského státu Vatikánu – sídla křesťanské církve. Fakultativně chrám sv. Petra s jeho katakombami, kde je mj. i hrobka papeže Jana Pavla II., Vatikánská muzea s ohromující Sixtinskou kaplí. Odpoledne následuje transfer do nedalekého přístavu CIVITAVECCHIA. Nalodění na loď Sovereign a odplutí.

3. den:

LIVORNO. Připlutí do přístavu. Možnost návštěvy města nebo fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Pisa nabízí především Campo dei Miracoli (Pole zázraků) se známou šikmou věží a Dómem; kolébka renesance Florencie náměstí della Signoria se sochou Davida, palác Vecchio, katedrála Santa Marie del Fiore nebo jeden z nejkrásnějších mostů Ponte Vecchio. Odplutí.

4. den:

VILLEFRANCHE. Připlutí do přístavu Villefranche. Možnost fakultativního výletu do Nice nebo do Monte Carla, případně individuální pobyt na lodi nebo v přístavu. V Monte Carlu možnost prohlídky knížecího paláce, starého města, pevnosti Fort Antonie a vyhlášených kasin. Odplutí.

5. den:

BARCELONA, připlutí do hlavního města Katalánska. Barcelona je moderní velkoměsto, které je nejvýznamnějším španělským přístavem a největším obchodním a průmyslovým centrem země. Individuální procházka nejznámějšími místy, jako jsou Gotická čtvrť, promenáda La Rambla s Gaudího modernistickými budovami, katedrála Svaté rodiny nebo návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. Odplutí.

6. den:

plavba po moři.

7. den:

LA GOULETTE (Tunisko). Připlutí do přístavu. Fakultativně návštěva starého Kartága a Antoniových lázní nebo procházka městem, kde se střídalo během staletí množství kultur a národů. Odplutí.

8. den:

NEAPOL. Připlutí do přístavu. Možnost fakultativní návštěvy některých pozoruhodností v okolí: vulkánu Vesuv, antických Pompejí – města zničeného sopečnou erupcí – nebo výlet na ostrov Capri. Odplutí.

9. den:

CIVITAVECCHIA. Připlutí do přístavu v 08.00 hod. Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Povinné příplatky

servisní poplatky 72 EUR/osoba/dítě (platba na recepci lodi)

Vybavení lodi

7poschoďové atrium, 4 restaurace, a la carte restaurace (za příplatek), lezecká stěna, fitness centrum, spa a beauty centrum, vířivky, 2 plavecké bazény, kasino, knihovna, solárium, hlavní restaurace, night club, herna, piano bar, místnost s intenetem, kavárna, obchody, divadlo, bufet.

Technické parametry lodi

Loď: Sovereign Postavena: 2008 Kapacita: 2733 pasažérů, 1162 kajut rychlost: 19 uzlů Délka: 268 m, šířka: 32 m.

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

Barcelona a okolí

25°C Polojasno

Costa Brava

19°C Slabý déšť

Formentera

26°C Polojasno

Ibiza

26°C Polojasno

Madrid a okolí

28°C Jasno

Mallorca

26°C Skoro jasno

Menorca

25°C Skoro jasno

×