800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VINCCI SELECCIÓN BUENAVISTA GOLF & SPA

Vincci Selección Buenavista Golf & Spa je luxusní hotel s bezkonkurenčním výhledem na severovýchodě ostrova Tenerife. Nachází se v privilegovaném prostředí vedle Teno hor a obklopený golfovým hřištěm Buenavista.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vincci Selección Buenavista Golf & Spa je luxusní hotel s bezkonkurenčním výhledem na severovýchodě ostrova Tenerife. Nachází se v privilegovaném prostředí vedle Teno hor a obklopený golfovým hřištěm Buenavista.

Ubytování

K vybavení 117 klimatizovaných pokojů v zařízení Vincci Buenavista Golf patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Součástí postelí je polstrovaná matrace a exkluzivní ložní prádlo. Hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky polštářů. Na pokoji mohou hosté využít vysokorychlostní (bezdrátové) připojení k internetu zdarma. Na pokojích je satelitní televize. K vybavení koupelny patří vana se sprchou, župan, bidet a vysoušeč vlasů.

Vybavení

V hotelu Vincci Buenavista Golf se nacházejí lázeňské služby, golfové hřiště a venkovní bazén. Bezdrátové připojení k internetu je ve veřejných prostorách zdarma. Tento 5 hvězdičkový hotel disponuje zařízením pro obchodní jednání, jako jsou např. malé zasedací místnosti a audiovizuální vybavení. Hotel v přepychovém stylu vlastní tato stravovací zařízení: restaurace, bar nebo společenská místnost a snack bar / lahůdky. Služby na vyžádání: pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek, směnárna. V hotelu jsou dále k dispozici například: centrum zdraví, bazén pro děti a střešní terasa. Jedná se o nekuřácký hotel.

Zábava

Golf, bazény, posilovna, lázně, výlety po ostrově.

Hřiště

BUENAVISTA GOLF
Místní golfový klub otevřený v roce 2003 najdete v nejzápadnějším cípu ostrova mezi přírodním parkem pohoří Teno a Atlantikem. Navrhl jej architekt Severian Ballesteros a vyznačuje se hlavně bezprostřední blízkostí greenů a strmých pobřežních útesů.

Úžasné využití místního terénu, pocit že míček odpalujete přímo do moře a skvělý výhled na příboj tříštící se o útesy slibují nezapomenutelné zážitky ze hry. Služby místního klubu jsou na vysoké úrovni.

×