800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TENERIFE TOUR

již rezervován 99 x

Ve východní části ostrova, 43 km od letiště v bezprostřední blízkosti moře v letovisku Las Caletillas.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ve východní části ostrova, 43 km od letiště v bezprostřední blízkosti moře v letovisku Las Caletillas.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj má koupelnu s vanou, WC, terasu nebo balkon, televizi se satelitními a hudebními kanály, trezor a přímou telefonní linku. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Vybavení

Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, 91 pokojů rozmístěných v 3 000 m2 rozlehlé tropické zahradě, kongresový salonek (až 300 osob), restaurace, bar, internetová místnost, Wi-Fi připojení ve vstupní hale, společenská místnost, televizní místnost, malý obchod, prádelna, půjčovna aut i soukromé parkoviště. Na sluneční terase u moře jsou 2 malé bazény a dětské brouzdaliště s lehátky a slunečníky.

Stravování

Všechna jídla jsou podávána formou švédských stolů.

Sport a zábava

Kulečník, stolní tenis, petanque, lukostřelba, externí škola potápění.

Nákupní možnosti

Do městečka La Candelaria vzdáleného přibližně 3 km lze dojet autobusem. Do hlavního města Santa Cruz jede rovněž městský autobus (asi 14 km).

Pláž

Hotel leží přímo u pobřeží Atlantického oceánu, má přímý přístup do moře s malou přírodní pláží. Na nejhezčí pláž na Tenerife - Las Teresitas (žlutý saharský písek) je možno dojet autobusem (asi 20 km). Menší pláž se nachází v městečku La Candelaria, přibližně 10 minut pěšky od hotelu. Pláže Playa de las Américas jsou vzdáleny asi 60 km.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×