Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Tenerife | Playa de las Américas

HOVIMA Altamira

   Hodnocení

   481 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel pochází z roku 1985. Objekt hostům nabízí celkem 246 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde směnárna, restaurace, bar a dětská herna. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet (za poplatek). Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají ventilátor a koupelnu. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V apartmánovém hotelu lze trávit volný čas různě. Je zde golf, spa a solárium a za poplatek stolní tenis a kulečník.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248