Španělsko | Tenerife | Costa Adeje

H10 COSTA ADEJE PALACE

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

út 1.6.2010
"Nádherná dovolená"
7
Zatím nejkrásnější dovolená na Tenerife
6
"Poloha a pláž"
"Poloha u pobřežní kolonády, ale pláž nejblíže u hotelu není dost dobře použitelná pro poměrně velké vlny, navíc je kamenitá. Asi 5 min. od hotelu směrem k playa Fanabe je malá pláž, ukrytá za vlnolamy, kde se krásně plave. Na Playa del Duque je to asi 15 min. pomalou chůzí. Lze též hotelbusem zdarma na Playa de las Americas."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel nádherný, luxusní, bezvadně vybaven. Pokud si koupíte levnější zájezd, můžete očekávat, že Vás ubytují na "horším pokoji. Nás umístili do pokoje, který měl sice teoretický výhled na bazén a moře, ale vzhledem k umístění ve 2. patře a pro bujnou vegetaci nebylo ani na jedno vidět a v pokoji se muselo svítit i ve dne, abychom na sebe viděli :-). Vzhledem k tomu, že jsme přiletěli v noci, netušili jsme to. Přes delegátku jsme pak domluvili výměnu - k sousednímu hotelu by byla asi zdarma, my si vzali pokoj v 5. patře s výhledem na moře za příplatek 20 Euro/noc - ten byl super."
10
"Služby a personál"
"Personál velice ochotný, všude čisto, úklid pokojů a výměna ručníků denně."
10
"Zábava, sport, strava"
"Měli jsme zaplacenou polopenzi a byli jsme přecpaníní jak nikdy - nevím, co bychom dělali si AI. Veliký výběr, pestrost, vynikající kvalita, člověk se po jídle sotva zdvihnul od stolu - ale neochutnejte to :-). Jen ty sladkosti jsou hlavně sladké - my umíme lepší :-). Zmrzlina taky moooc dobrá."

Zatím nebylo hodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí zájezd do tohoto hotelu. Přidat hodnocení

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna