800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL PANORAMA

V oblíbeném středisku Costa Adeje v centrální poloze pouze cca 30 m od pobřežní promenády a pláže. Centrum střediska s četnými restauracemi, bary a obchůdky se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Jachetní přístav Puerto Colón je vzdálen cca 400 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V oblíbeném středisku Costa Adeje v centrální poloze pouze cca 300 m od pobřežní promenády a pláže. Centrum střediska s četnými restauracemi, bary a obchůdky se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Jachetní přístav Puerto Colón je vzdálen cca 400 m.

Vybavení

Oblíbený aparthotel Panorama s celkem 174 pokoji (4 patra, výtah), který prošel v nedávné době celkovou rekonstrukcí, svým hostům nabízí recepci, bar, restauraci a společenskou místnost s TV/sat. Venku bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky zdarma, matrace a slunečníky za poplatek.

2000

Pokoje

Studia (ST) jsou vybavena koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), ložnicí kombinovanou s obývací místností a kuchyňským koutem, pohovka, TV/sat., telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Apartmá (AP) jsou vybavena shodně, mají navíc oddělenou ložnici. Promo studia (STP) mohou být umís těna v méně výhodné poloze.

Zábava

Pravidelné večerní zábavné programy.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Panorama je menší hotel s rodinnou atmosférou, který je situován v blízkosti pláže. Tento komplex považujeme za vyhovujíví pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Světlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře Playa Torviscas a Playa del Bobo jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis, za poplatek biliár.

Děti

Dětské brouzdaliště a hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.hovima-hotels.com

Internet

Internetový koutek a WiFi v lobby za poplatek.

×