800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLÓN GUANAHANI

Luxusní hotel s koloniální atmosférou určený pro náročné klienty, kteří si přejí strávit nerušenou dovolenou v malém komplexu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v klidné zóně Costa Adeje, asi 200 m od pobřežní promenády. V okolí hotelu se nachází řada nákupních možností, proslulá písečná pláž Faňabe s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 200 m.

Ubytování

vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v koloniálním stylu mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, televizi, hudební kanál a balkon nebo terasu, trezor a minibar za poplatek.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, internetový koutek - připojení zdarma, restaurace, bar, televizní koutek. V hotelové zahradě plné palem hosté naleznou 2 bazény s mořskou vodou (jeden z bazénů je v zimních měsících vyhříván), snack bar a terasu na slunění se slunečníky a lehátky bez poplatku, dětské brouzdaliště, dětské hřiště.

3000

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře předkrmy formou bufetu, hlavní jídlo menu. Jednou týdně hotel pořádá slavnostní večer v duchu španělských tradic. Na večeři je vyžadován společenský oděv.

Sport a zábava

Zdarma: malé fitness. Hotel pravidelně pořádá animační programy.

Náš názor

Luxusní hotel s koloniální atmosférou určený pro náročné klienty, kteří si přejí strávit nerušenou dovolenou v malém komplexu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×