800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyROYAL GARDEN VILLAS & SPA

V jižní části ostrova nedaleko městečka Adeje, 22 m od letiště. Z hotelu je překrásný výhled na Atlantický oceán, ostrov La Gomera a na golfové hřiště Costa Adeje.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jižní části ostrova nedaleko městečka Adeje, 22 m od letiště. Z hotelu je překrásný výhled na Atlantický oceán, ostrov La Gomera a na golfové hřiště Costa Adeje. Přímo u hotelové zahrady je golfové hřiště Golf Costa Adeje. Vzdálenosti od ostatních hřišť: 9 km Abama Golf Club, 20 km Amarilla Golf, 52 km od Buenavista Golf, 101 km od Real Club de Golf de Tenerife, 21 km Golf del Sur, 8 km Golf Las Américas, 11 km od Los Palos Golf Center a 133 km od La Rosaleda.

Ubytování

Vila Duquesa (140 m2): Tato luxusní klimatizovaná vilka má prostornou dvoulůžkovou ložnici i zařízenou kuchyňku (lednice, mikrovlnná trouba, pračka, sušička, žehlička atd.). V obývacím pokoji je plazmová televize se satelitními programy a DVD přehrávač, WiFi internetové připojení, minibar, trezor (zdarma). Koupelna je plně vybavená s vanou, masážní sprchou a WC. Každá vilka má samostatnou sluneční terasu a vyhřívaný bazén se zajištěným soukromím. Maximální obsazenost – 2 osoby.
Vila Princesa (208 m2): Tato vila je jednopatrová. Ve vybavení jsou dvě ložnice i dvě plně vybavené koupelny (jedna z nich má vanu a hydromasážní sprchu). Plně vybavená kuchyně má pračku, sušičku, žehličku a žehlící prkno. V obývacím pokoji je plně vybavený bar. K dalšímu vybavení vilky patří 3 plazmové televize a DVD přehrávač, WiFi internetové připojení, trezor (zdarma), 2 venkovní sprchy, zastřešená terasa, sluneční terasa a vyhřívaný bazén. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Vybavení

Tento jedinečný hotel postavený v roce 2006 nabízí luxusní ubytování v 28 vilách rozmístěných v zahradě, kde je i přes nepatrnou vzdálenost od turistického centra absolutní klid. Každá vila má svůj bazén a terasu. V hlavní budově najdete prostornou recepci, výtah, restauraci, bar i značkové butiky, v zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. K relaxaci je klientům k dispozici SPA „Estanque Dorado“ v exotickém asijském stylu (jacuzzi, parní lázně, vodní masážní lůžka i sprchy, turecká lázeň, masáže atd.), návštěva bazénu s okruhem je pro hotelové hosty v ceně.

Stravování

Snídaně zajišťuje hotelová restaurace formou mezinárodního bufetu.

Pláž

Písečná pláž Playa Las Américas s jemným tmavším pískem je vzdálena přibližně 4 km.

Sport a zábava

K dispozici je posilovna a kurt na squash. Hotel zajišťuje svým hostům golfové kurzy a zvýhodněné green fee na všech hřištích ostrova. Nakupovat se dá přímo v hotelovém komplexu. Po příletu obdrží hosté katalog, podle kterého si mohou objednat nákup s „donáškou“ do vilky. Větší nákupní centrum je vzdáleno 2,5 km.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×