Španělsko | Tenerife | Costa Adeje

VILLA DE ADEJE BEACH

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

út 1.9.2015
"v illa de adeje beach"
9.5
Spokojenost,připomínky některých recenzentů k úklidu, jednotvárnosti stravy nebo prudkému kopci od vody k hotelu jsou přinejmenším nesmyslné.Rád bych věděl, jak mají doma prostřeno a uklizeno.Perfektní jídlo i pití,jak alkohol, tak i nealko, v září voda 24 st.C a vzduch kolem 30 st.Co víc si přát.Doporučuji sehnat okruh kolem ostrova, autem vzhledem ke značně složité cestě především do n.p.Teide, kde serpentiny jsou často krkolomné a řidič nemá šanci sledovat nic jiného než cestu, je poznávání dost problematické. Zajímavá pro nás suchozemce je též cesta lodí vč.setkání s delfíny.
9
"Poloha a pláž"
"Hotel je v bezprostřední blízkosti obchodů. Na nejbližší pláž, která je sice pěkná, ale uzavřená před oceánem, čili žádné vlny, je to cca 8 min. Hned vpravo je však pěkná a rozlehlá pláž, na kterou je to dalších cca 5 min.po pobřežní promenádě. K prvé pláži je vhodné sjet výtahem, který je přímo proti cestě, po které se přichází od hotelu(kolem reklamy CC TERRA NOVA)-nelze minout.Jinak cesta od výtahu k hotelu je do mírného kopce,proto je oceán z hotelu krásně vidět."
9
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je pěkný, čístý, pravidelný úklid bezproblémový. Ubytováni jsme byli v 7.p. s výhledem na kopce a bočním na oceán.V noci byl klid, avšak pokoje s přímým výhledem na Atlantik a bazény budou asi hlučnější vzhledem k pořádání zábav v místnosti u večerního baru a teplejší (jižní strana ).Vybavení starší, ale v pořádku."
10
"Služby a personál"
"Personál pohodový, služby jsme nevyužívali, mimo balíčku stravy na celodenní výlet,s čímž nebyl žádný problém a nevyhovující židle na balkoně, kterou nám vyměnili okamžitě po upozornění.Snad jediná závada:příliš komisní česká recepční, tu však bohatě vyvážila česká barmanka, která byla velmi ochotná."
10
"Zábava, sport, strava"
"Animačních programů jsme se neúčastnili. Strava výborná, pestrá.Snídaně:různé jogurty a vše, co k nim patří vč.sušených fíků,různé druhy pečiva, salámy,šunka,mortadela,sýry,marmelády,možnost opékání toastů, vajíčka míchaná a sázená,opékaná uzenina a slanina-ta však byla převážně vysušená,teplé fazole,káva džusy. Obědy i večeře velmi pestré-hovězí, skopové, vepřové,drůbež, různé druhy ryb a mořských plodů každý den, vše výborně upravené.Různé druhy salátů i dalších příloh, pudinky,výborné zákusky, zmrzliny.Ovoce po celý den, převážně místní výborné banány.K obědu a večeři slušné pivo, bílé a červené víno,sangria. Jinak od 10hod.v baru u bazénu a od 18hod.v baru proti recepci alko. i nealko nápoje ve velkém výběru, jaký jsme dosud jinde v takovém rozsahu neviděli a navíc ochotní barmani, kteří vám namíchají cokoliv si přejete, vodka,gin,rum,likéry všeho druhu,martini bílé i červené,pivo,víno, automat na výbornou kávu,whisky-ta však se skotskou nemá nic společného.Výborné je bílé martini s vodkou, nebo banán.likér s vodkou. "
po 1.6.2015
"nezapomenutelný zážitek"
10
Výborná atmosféra..mít tam tak malé sídlo kousek od oceánu..:)
10
"Poloha a pláž"
"rozmanité, čisté pláže"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"pokoj veliký s terasou (větší než náš byt v Praze :)) popsat obsah švédských stolů nejde, to by se nevešlo, zkráceně - nebylo jídlo, které by mi nechutnalo, čisté a klidné prostředí i okolí."
10
"Služby a personál"
"personál velice ochotný, veselý a komunikativní..:) "
10
"Zábava, sport, strava"
"každý večer nějaké představení (hadi, papoušci) nebo aktivita (bingo) v hotelu. Je zde mnoho krásných přírodních úkazů, které se nedají stihnout za týden. Navštívili jsme Mount Teide - nezapomenutelný zážitek a další třeba Aqualand hned nad hotelem - delfíní show...."
st 1.2.2012
"nádhera"
9
určitě sem ještě někdy pojedu
8
"Poloha a pláž"
"umístění hotelu nám vyhovovalo,pláž si může každý vybrat,koupání super"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"tento hotel doporučuji"
10
"Služby a personál"
"pro nás dostačující"
10
"Zábava, sport, strava"
"jídlo výborné,sport jsme díky výletům po ostrově nestihli,zábava až na Bingo dobrá"
ne 1.3.2009
"Pohodička"
10
Byla to nádherná dovolená,všechno jsme nestihli pojedeme znovu.Ideální pro malé děti mají zde velké vyžití a je hodně kam jezdit
10
"Poloha a pláž"
"Skvělé městečko,obchody ,kavárny,promenády.Jedna pláž s šedým pískem v zátoce skoro bez vln,o kousek dál pláž s černým pískem,velké vlny.Moře,ale v tomto období na mě studené,asi 19 stupňů,dětem to nevadilo..."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel naprosto perfektní,výborná kuchyně,personál,vyhřívané bazény.Poloha naprosto ideální-u hlavní třídy,autobus.zastávky na výlety,kousek od aquaparků,15 min.chůze od moře"
10
"Služby a personál"
"Vše bylo v pohodě,chválíme CK Fischer,nic jsme nemuseli hledat,od příletu naprostá připravenost+dvakrát návštěva velice příjemné delegátky na hotelu,seznámení s výlety+slevy na vstupech=absolutní spokojenost a dík..."
10
"Zábava, sport, strava"
"Aquaparky v místě,autobus do Jungleparku a Zoo Loro Parque,výlet na sopku,výlety lodí na ostrovy.Měli jsme štěstí na počasí 28-30 stupňů...."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna