Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Tenerife | San Miguel de Abona

Apartamentos Green Park

   Hodnocení

   420 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel má 125 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde směnárna. Díky internetu, který je (za poplatek) k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, bar a hospoda. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. K nabídce patří i prádelna.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou. Na pokoji je telefon a televize.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Apartmánový hotel hostům nabízí různé sportovní aktivity, například hru boccia, golf a jízdu na koni. Za poplatek je tenis. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - vodní lyžování a potápění. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je stolní tenis a squash, stejně tak jako za příplatek kulečník. V hotelu je také wellness zóna se soláriem. Zábavní program pro děti i dospělé má v objektu na starost animační tým.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248