800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANDOS SAN BLAS NATURE RESORT & GOLF

  • Golfové hřiště nalezenete do maximální vzdálebosti 3 km od hotelu
  • Bohatý sportovní a relaxační program
  • U venkovního bazénu je bar

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se na nábřeží 300m od vesnice Los Abrigos s malým množstvím barů a restaurací; 13 km od Playa de las Américas. Od oblázkové pláže ho dělí klidná ulice.

Hotel

Sandos San Blas Nature Resort & Golf nabízí pobyt all inclusiv a luxusní ubytování s krásným výhledem na moře. San Blas má prostorné a moderně zařízené pokoje, s balkonem a hydromasážní vanou. Sandos San Blas dále nabízí terasu a za příplatek také malé lázeňské centrum s tureckou lázní. Hotel pořádá večerní zábavy a provozuje noční klub. Hosté mohou obědvat v bufetových restauracích Cueva Atxona nebo La Proa. Hotel má také 4 bary, včetně jednoho u bazénu. San Blas má hezkou zahradu a hosté se odtud velmi snadno dostanou do rozlehlé přírodní rezervace, která se rozprostírá na ploše 800 000 m². Sportovní vyžití najdete na tenisových kurtech a volejbalových hřištích.

Pokoje

Sandos San Blas Nature Resort & Golf má 77 Deluxe pokojů s výhledem na oceán nebo na bazén, ložnici s 1 manželskou postelí nebo oddělenými posteli s možností koupelnu s hydromasážní vanou, samostatným sprchovým koutem, kosmetickým zrcadlem, vysoušečem vlasů, mini-barem, internat přístupem, klimatizací, Pokojová serviceDVD přehrávač, sejf v pokoji a komorník služby.

Zábava

Tenisový kurt, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, vířivka, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, venkovní bazén.

Hřiště

Golf del Sur
Hřiště bylo otevřeno v roce 1992. Nachází se přímo na břehu Atlantického oceánu, pouhých 15 km od letoviska Playa de las Américas. Navrhl jej opět Pepe Gancedo, kterému se zde povedlo vytvořit zelenou oázu s širokými hracími plochami posetými černými vulkanickými bunkry. Hřiště obklopují palmy a gigantické kaktusy a jeho greeny obdivují hráči všech úrovní. Zvláštní je například jamka číslo 3 v severním prostoru u rokle Roca Blanca, která má kvůli vodní ploše zprava ustupující tendenci. Nejobtížnější úsek hřiště je prostor ze severu na jih, měří 5 870 metrů a je zde nutné hrát opravdu přesně. Na Golf del Sur se pravidelně pořádají mezinárodní turnaje jako jsou European LGA a LPGA.

Costa Adeje
Hřiště vytvořené na původních terasovitých políčkách bylo otevřeno v roce 1998. Návrhář Pepe Gancedo tento prostor obklopený banánovníkovými plantážemi dokonale adaptoval a přeměnil na hřiště plné zvláštností - jednou z nich jsou například tři devítky tvořící zelenou oázu uprostřed nehostinné sopečné krajiny. Z hlavního hřiště do jízdního pásma a do golfové školy přepravuje hráče i s vozíkem klubový výtah. Další zvláštností je unikátní trojka s odpalem z asi 60 m vysokého útesu na green hluboko v údolí. Hřiště láká jak méně zkušené hráče, tak profesionály. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).

Amarilla Golf and Country Club
Na jižním pobřeží ostrova, v místě kde se kdysi rozkládala banánovníková plantáž, otevřeli v roce 1989 golfový klub, který už o rok později hostil Tenerife Open. Architekt Donald Steel tady využil rozeklané pobřeží Atlantiku, tak že se mu podařilo udělat z oceánu součást hřiště. Hlavně jamky ve spodní části hřiště jsou proto skutečnou lahůdkou. Pro zajímavost zmiňujeme také například jamku číslo 5, kde Vám dá pořádně zabrat skalnatá rokle před greenem nebo devítku pitch&put připomínající pečlivě udržovanou japonskou zahradu. Amarilla Golf je výzvou pro profesionální hráče, ale atraktivní a příjemnou hru nabízí i těm, jejichž dovednosti jsou zatím na nižší úrovni.

Příplatky

Pokoj s výhledem na moře - 400,- Kč/osoba/den. Pronájem golfového setu - 50€ /týden. Pronájem auta - již od 3.000,- Kč/týden.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
×