800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VINCCI TENERIFE GOLF

Vincci Tenerife Golf Hotel se nachází přímo na okraji moře, pouhých 5 km od letiště Reina Sofia.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vincci Tenerife Golf Hotel se nachází přímo na okraji moře, pouhých 5 km od letiště Reina Sofia.

Hotel

Vincci Tenerife Golf se nachází u pláže, 100 metrů od tenerifského golfového hřiště Golf del Sur, nabízí pokoje z nichž většina má soukromý balkon a některé výhled na moře. K dispozici je také venkovní bazén a lázně. Vincci Tenerife poskytuje prostorné pokoje zařízené v tlumených přírodních barvách s klimatizací, moderní koupelnou, toaletními potřebami a satelitní TV s plochou obrazovkou. Hotelové lázně Nammu zahrnují saunu, parní saunu, bazén s vodním proudem a na objednání jsou dostupné také masáže nebo kosmetické služby. Součástí hotelu je také slunná terasa s lehátky. Vincci Tenerife Golf má bufetovou restauraci i bar s terasou a výhledem na moře. Hotelová snídaně zahrnuje potraviny bez lepku a nechybí ani pokojová služba.

Pokoje

Hotel se může pochlubit 125 pokoji, včetně 11 junior apartmá, 14 junior suite s dvěma ložnicemi a obývací pokojem, 19 rodinných pokojů se dvěma ložnicemi a rozkládací pohovkou, stejně jako 56 dvoulůžkovýmih pokoji s rozkládací pohovkou a 25 standardními dvoulůžkovými pokoji. Všechny pokoje jsou plně vybavené klimatizací, minibarem, plné připojení k ADSL (WiFi zonelobby), satelitní TV, telefonem s přímou volbou, kompletní koupelnou..

Zábava

SPA se saunou, lázně, aktivní turquish bazén a masážní místnost, venkovní bazén, tenisové hřiště, Solária s neuvěřitelným výhledem.

Hřiště

Golf del Sur
Hřiště bylo otevřeno v roce 1992. Nachází se přímo na břehu Atlantického oceánu, pouhých 15 km od letoviska Playa de las Américas. Navrhl jej opět Pepe Gancedo, kterému se zde povedlo vytvořit zelenou oázu s širokými hracími plochami posetými černými vulkanickými bunkry. Hřiště obklopují palmy a gigantické kaktusy a jeho greeny obdivují hráči všech úrovní. Zvláštní je například jamka číslo 3 v severním prostoru u rokle Roca Blanca, která má kvůli vodní ploše zprava ustupující tendenci. Nejobtížnější úsek hřiště je prostor ze severu na jih, měří 5 870 metrů a je zde nutné hrát opravdu přesně. Na Golf del Sur se pravidelně pořádají mezinárodní turnaje jako jsou European LGA a LPGA.

Costa Adeje
Hřiště vytvořené na původních terasovitých políčkách bylo otevřeno v roce 1998. Návrhář Pepe Gancedo tento prostor obklopený banánovníkovými plantážemi dokonale adaptoval a přeměnil na hřiště plné zvláštností - jednou z nich jsou například tři devítky tvořící zelenou oázu uprostřed nehostinné sopečné krajiny. Z hlavního hřiště do jízdního pásma a do golfové školy přepravuje hráče i s vozíkem klubový výtah. Další zvláštností je unikátní trojka s odpalem z asi 60 m vysokého útesu na green hluboko v údolí. Hřiště láká jak méně zkušené hráče, tak profesionály. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).

Amarilla Golf and Country Club
Na jižním pobřeží ostrova, v místě kde se kdysi rozkládala banánovníková plantáž, otevřeli v roce 1989 golfový klub, který už o rok později hostil Tenerife Open. Architekt Donald Steel tady využil rozeklané pobřeží Atlantiku, tak že se mu podařilo udělat z oceánu součást hřiště. Hlavně jamky ve spodní části hřiště jsou proto skutečnou lahůdkou. Pro zajímavost zmiňujeme také například jamku číslo 5, kde Vám dá pořádně zabrat skalnatá rokle před greenem nebo devítku pitch&put připomínající pečlivě udržovanou japonskou zahradu. Amarilla Golf je výzvou pro profesionální hráče, ale atraktivní a příjemnou hru nabízí i těm, jejichž dovednosti jsou zatím na nižší úrovni.

Příplatky

Pronájem golfového setu - 50€ /týden. Pronájem auta - již od 3.000,- Kč/týden.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 5 km
×