800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE RITZ-CARLTON, ABAMA

  • Vzdálenost od písečné pláže je 300 m
  • Nákupní možnosti přímo v komplexu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Menší písečná pláž je 300 m od hotelu. Klienti mají možnost využít i sluneční terasu, která s pláží sousedí.

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 32 km od letiště, v klidné části oblasti Guía de Isora.

Ubytování

Luxusní hotelový resort nabízí 469 pokojů umístěných v kaskádových budovách s maurskými prvky a vilách. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 10 restaurací, 3 bary, kongresové sály, dětský klub Ritz Kids (děti 4 – 11 let), hlídání dětí (za poplatek), kadeřnictví, několik obchůdků, čistírna. V hotelové zahradě je 7 bazénů pro dospělé (některé v zimních měsících vyhřívané, některé slané), dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Klienti mohou využít nabídky centra Wellness & SPA (2 500 m2), léčebné procedury, hydroterapie, masáže, zábaly, koupele atd.). Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy pro děti i dospělé a večerní hudební nebo umělecká představení.

Strava

Snídaně jsou formou švédských stolů v hlavní restauraci, večeře je možné si individuálně zajistit podle vlastního výběru v jedné z devíti restaurací.

Sport a zábava

Celkem 7 tenisových kurtů s umělým povrchem (možnost výuky v tenisové škole), posilovna ve SPA. Hotel je téměř součástí golfového hřiště Abama Golf Club s golfovou akademií. Poskytuje služby, slevy a rezervace pro hráče i na všechna ostatní golfová hřiště ostrova včetně školy golfu.

Obchody

Přímo v komplexu je několik obchodů a luxusních butiků.

Standardní pokoj

(cca 45 m2) Klimatizovaný, luxusně vybavený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné základní Wi-Fi připojení k internetu (vyšší rychlost za příplatek), minibar, telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat výhled na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite

(cca 85 m2) Základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji. Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi, navíc ve vybavení DVD/CD přehrávač a rychlovarná konvice. Balkon nebo terasa má výhled do zahrady nebo na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 32 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu
×