Španělsko | Tenerife | Playa de la Arena - Los Gigantes

LANDMAR HOTEL PLAYA LA ARENA

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

po 1.8.2016
"Výživný odpočinek"
8.5
Celkový dojem je velice pozitivní, hotel jako celek velmi dobře fungující s kvalitními službami, hodící se spíše pro rodiny s dětmi, příp. mladší lidi. Je tam celkem rušno. Každému ještě jeden tip na výlet, pokud pominu povinnost navštívit, Siam Park a Loro Park, určitě se jeďte podívat a vykoupat do Garachico.
7
"Poloha a pláž"
"Pláž kousek od spodní brány hotelu, sice přes silnici, ale opravdu jen pár metrů. Černý písek, horký a všudepřítomný :-). Jediný zádrhel je ten, že při vstupu do vody jsou místy kamínky až kameny, které občas dost nepříjemně překáží. Ale nejsou tam pořád, záleží na síle odlivu. Pláž čistá, hlídaná, avšak někdy trochu přeplněná (vzhledem ke své velikosti), dvě sprchy na očištění nohou, WC. Za poplatek k dispozici lehátka a slunečníky."
9
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel odpovídající svému hodnocení 4*, pokoje relativně nově vybavené a kdo si přijel odpočinout a nehledat zbytečně mouchy bude spokojen. Kdo hledá vždy problém najde. Na pokoji k dispozici menší lednička, TV. V koupelně vana i sprch. kout, WC, bidet, fén. Fungující recepce, dva bazény (vyhřívané na 30°, což moc nechápu při tom horku), čtyři bary, tři vnitřní, jeden u bazénu, prostorná jídelna s venkovní terasou. "
9
"Služby a personál"
"Tak tady není co vytknout, shrnul bych to jednodušše. O personálu víte, ale vůbec nepřekáží. Všude čisto, na recepci vstřícní a velmi vtipní, pokoje uklizené každý den, vč. výměny ručníků, apod. Všichni usměvaví a úslužní. V jídelně vzhledem ke shonu, který tam panuje naprostá poklona. Vše fungovalo perfektně."
9
"Zábava, sport, strava"
"Strava - pestrá, jídla vždy dostatek, každý večer jiný druh kuchyně, hodně zeleniny, salátů, těstoviny, které kuchaři upraví vč. omáček a dalších přísad přímo před vámi, grilované maso, ryby. Nápoje kromě snídaně servíruje pouze obsluha. Na večeři musejí pánové vždy v dlouhých kalhotách. Sport - k dispozici posilovna, tenisový kurt, animační aktivity v bazénu, stolní tenis, minigolf, petanque, v rámci animačních aktivit ještě fotbal, lukostřelba. zábava - každý dle svého gusta nebo v rámci animačních programů (sport. viz výše), večerní program ve spodní části terasy, program cca do půlnoci. Tam je zábava spíše pro mládež a aktivní zábavu. Horní část terasy nabízí klidnější typ zábavy, tz. klavír, saxofon, komornější vystoupení. "

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna