Španělsko | Tenerife | Playa de las Américas

GALA

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

st 1.6.2011
"Výborný hotel za rozumnou cenu, ocení i rodina s dětmi"
9
Neváhal bych hotel komukoliv doporučit, hotel byl za rozumnou cenu, letovisko nám velmi vyhovovalo a v podstatě jsme nenašli žádnou zásadní chybičku (teda kromě toho, že bylo ze začátku pár dní zataženo, což jsme využili k prohlídce ostrova). Našemu 2,5 létemu synovi se dovolená velmi zamlouvala.
10
"Poloha a pláž"
"Umístění výborné uprostřed letoviska a s krátkým dojezdem od letiště. Na pláž to je kousek, cca 300m. Pláž byla s černým pískem a čistá. Balkon jsme měli do ulice žijící nočním životem, ale díky dvojitým sklům nás hluk zvenku nerušil. Přestože pokoj nebyl oficiálně s výhledem na moře, tak moře vidět z balkonu bylo. Nejbližší obchůdky a restaurace asi 30m od hotelu."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel vypadal zachovale, ale pokoje byly docela malé (měli jsme i přistýlku), ale jinak vše čisté. Uklízení na pokoji každý den, pouze ložní prádlo se mění každý druhý den. Kolem bazénu lehátka zdarma. Přesto jsme nikdy neměli problém sehnat volná lehátka kdykoliv jsme přišli k bazénu. V hotelu se každý večer konala nějaká akce, hluk z ní proniká chodbou až do pokoje. Pokud by se nedaly na chodbě uzavřít protipožární dvěře, tak by ten hluk byl dost obtěžující. Akce obvykle končily kolem 23:00."
8
"Služby a personál"
"Personál ochotný, velmi jsme ocenili každodenní programy pro děti a večerní hernu pro děti. Měli jsme polopenzi a každý den si člověk mohl vybrat, jestli jde na oběd nebo večeři. Večeře byly nejbohatší a neomrzeli, oběd spíše na grilu v zahradním baru. Snídaně na anglický způsob bez velké invence. Všechno jídlo bylo dobře připraveno, chutnalo dobře a vypadalo čerstvě."
10
"Zábava, sport, strava"
"Jeden hluboký bazén, jeden mělký bazén (cca 1,2m) a malý dětský bazének. Mělký bazén byl vyhřívaný i v červnu. Dětský bazének byl paradoxně v nejhorším stavu, zbylé dva bazény byly jak nové. Přes den cvičení v bazénu, večer pravidelně tančení pro děti a potom zábava pro dospělé (neúčastnili jsme se). V blízkém okolí velmi bohatý noční život."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna