800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COMPOSTELA BEACH RESORT

Apartmány se nacházejí přímo na golfovém hřišti Golf las Américas, v centru Playa de las Américas, mezi plážemi Los Christianos a Playa de las Américas.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány se nacházejí přímo na golfovém hřišti Golf las Américas, v centru Playa de las Américas, mezi plážemi Los Christianos a Playa de las Américas.

Ubytování

Účelně zařízené apartmány s dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, koupelnou s WC, televizí se satelitním vysíláním, rádiem, ventilátorem a terasou.

Vybavení

Rozsáhlý klimatizovaný hotelový komplex nabízí pro hotelové hosty 445 apartmánů. V komplexu najdete výtah, recepci, 3 konferenční místnosti, hotelovou restauraci, několik barů, bazén uvnitř hotelu, noční klub, kasino, internetovou kavárnu, supermarket, prádelnu, garáže a saunu. V zahradě se nacházejí 2 bazény ( 1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel připravuje denní i večerní zábavný program.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Plážový volejbal, stolní tenis, squash, dětské hřiště, tenisový kurt, poblíž hotelu jsou golfová hřiště, vodní sporty na pláži.

Nákupní možnosti

Nedaleko od hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, kavárniček a obchodů.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 8 min chůze od hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×