800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAN OASIS RESORT

Přímo u golfového hřiště Golf Las Américas. Centrum střediska Playa de las Américas s četnými zábavními a nákupními možnostmi je vzdáleno cca 1,5 km. Pro cestu do centra a na pláži je možné využít několikrát denně bezplatné hotelové dopravy (kromě nedělí a svátků).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo u golfového hřiště Golf Las Américas. Centrum střediska Playa de las Américas s četnými zábavními a nákupními možnostmi je vzdáleno cca 1,5 km. Pro cestu do centra a na pláži je možné využít několikrát denně bezplatné hotelové dopravy (kromě nedělí a svátků).

Ubytování

Apartmá (AP1) v mezonetovém stylu mají v přízemí oddělenou ložnici, stropní ventilátor, koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), terasu a v patře obývací pokoj kombinovaný s vybaveným kuchyňským koutem (možnost ubytování 3. dospělé osoby nebo až 2 dětí na rozkládací pohovce), TV/sat. (za poplatek), telefon, trezor k pronajmutí a balkon. Prostornější apartmá typu AP2 mají navíc 2. oddělenou ložnici. Maximální obsazenost: AP1 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, AP2 min. 3 dospělí, max. 5 dospělých, 3 dospělí + 2 děti, 2 dospělí + 3 děti. Jednolůžkový pokoj = apartmá k samostatnému použití.

Vybavení

Komfortní aparthotel vyšší střední třídy s celkem 206 pokoji a nádhernými výhledy na golfové hřiště je zařízen v koloniálním stylu a leží uprostřed vzrostlé tropické zahrady. Vstupní hala s recepcí (trezory k pronájmu), hlavní restaurace, bar a minimarket. V zahradě 2 bazény se sladkou vodou (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), 2 jacuzzi, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné kauci.

Stravování

Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – lehký snack během dne (11.30–12.30 hod.) – odpolední káva, čaj a zákusky (16.00–18.00 hod.) – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (11.00–23.00 hod.).

Pláž

Světlá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře Playa de las Vistas je vzdálena cca 1,5 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Několikrát denně (kromě nedělí a státních svátků) hotelový autobus na pláž Playa de las Vistas zdarma.

Sport a zábava

Za poplatek biliár, stolní tenis, golf. Pravidelné denní i večerní animační a zábavné programy pro všechny věkové kategorie. Pro děti: oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, dětská animace. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Náš názor

Zařízení klubového typu v blízkosti golfového hřiště je vhodné jak pro aktivní hráče golfu, tak díky programu all inclusive i pro rodiny s dětmi. Živá atmosféra hotelu, která slibuje zábavné a hlavně aktivní prožití dovolené, každoročně láká také množství stálých hostů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×