800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZENTRAL CENTER

  • V okolí se nacházejí tenisové kurty a fotbalové hřiště
  • Bezbariérový přístup

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V jižní části ostrova, 18 km od letiště, v rekreační oblasti Playa de Las Américas. Hotel akceptuje pouze hosty starší 14 let.

Ubytování

Standardní pokoj (cca 30 m2) - Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení telefon, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, minibar (na vyžádání za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 14 let).

Vybavení

Hotel nabízí v jedné 7 patrové budově celkem 208 pokojů (11 upraveno pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách (za poplatek), restaurace, bar, 3 víceúčelové konferenční místnosti (moderní audio-vizuální zařízení), 2 sauny, půjčovna aut. Na střeše je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a velká sluneční terasa s lehátky. Hotel má bezbariérový přístup v celém objektu včetně zařízení u bazénu.

1
1
1
1

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport a zábava

V okolí jsou tenisové kurty a fotbalové hřiště, nejbližší golfové hřiště Campo de Golf Las Américas je 1,5 km od hotelu, možnost vodních sportů na pláži.

Obchody

Hotel navazuje na obchodní centrum, jehož součástí jsou různé obchody, bary a restaurace, je zde i možnost volnočasových aktivit, kadeřnictví, kino a 2 podlažní podzemní parkoviště pro 1000 vozů.

Pláž

Nejbližší pláž se světlým pískem je od hotelu vzdálena asi 800 m.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 18 km
Nákupní možnosti: 25 m
×