800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIAMANTE SUITES - senior 55+

  • Vzdálenost od pláže je 300 m
  • Hotel se nachází v letovisku Puerto de la Cruz

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 100 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.
Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Ubytování

Junior suite:
(cca 40 m2) V letních měsících klimatizovaný suite má oddělenou ložnicí a obývací místnost s rozkládací pohovkou. Do vybavení patří televize se satelitními programy, lednička, telefon, minibar, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Vybavení

Hotel nabízí v pěti třípatrových budovách celkem 174 pokojů typu junior suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, internetový koutek (za poplatek), 3 restaurace a 2 bary, konferenční sál, malý obchod, kadeřnictví, masáže a malý obchod. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, lehátka a slunečníky. Hotel zajišťuje několikrát v týdnu denní a večerní zábavu.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. V ceně plné penze je zahrnuta voda a víno během oběda a večeře.

Pláž

Hotel leží na kopci, 300 m od pláže s černým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín.

Sport a zábava

V hotelu je tenisový kurt, Pitch & Putt Golf, paddle a posilovna (vše za poplatek). Golfové hřiště La Rosalada golf je vzdáleno 4,8 km od hotelu.

Obchody

Malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti, bary i restaurace jsou v centru města (cca 1,5 km). Hotelový autobus jezdí zdarma několikrát denně (mimo neděli) na opačnou stranu města k nákupnímu centru Pirámides de Martiánez.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 100 km
Nákupní možnosti: 1,5 km
×