800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAN HOTEL TURQUESA PLAYA - pobyt pro seniory

  • Vzdálenost od pláže je 150 m
  • Hotel se nachází v letovisku Puerto de la Cruz

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V severní části ostrova, 93 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.

Vybavení

V jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (zdarma denně od 13.00 do 15.00 hod., jinak za poplatek), restaurace, 2 bary, pivnice, společenská místnost s televizí, dětský klub (děti 4 – 12 let) s omezeným provozem, kadeřnictví a sauna, obchůdky, herna, mini-kino, půjčovna aut. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, 1 placený vnitřní bazén (vyhřívaný, omezený provoz), bar u bazénu (otevřen v letních měsících), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy. Hotel a areál (vyjma bazénu) má bezbariérový přístup.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj
(cca 30 m2) Pokoj má ve svém vybavení televizi, malou ledničku, trezor (k pronájmu), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, centrálně řízenou klimatizaci (v letních měsících), koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře (duben - říjen) nebo pokoj s výhledem na bazén (listopad - duben).
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. V ceně plné penze je zahrnuta voda a víno během oběda a večeře.

Pláž

Hotel se nachází cca 150 m od pláže s černým lávovým pískem Playa Jardín.

Sport a zábava

Za poplatek tenis, paddle, pitch&putt golf, posilovna, stolní tenis (záloha na sportovní vybavení), squash a minigolf.

Obchody

Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je 1 km od hotelu.

Internetové stránky

www.hotelturquesa.com

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 93 km
Nákupní možnosti: 1 km
×