800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDEN ESPLANADE & LUZ

již rezervován 61 x

Hodnocení:
8,5
z 10 na základě 5 recenzí
Aparthotel leží v klidné rezidenční čtvrti San Fernando nad střediskem Puerto de la Cruz. K soustavě bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez a do centra střediska cca 1 km (20 minut chůze). Zde se také nacházejí restaurace, kavárny a bary a rovněž možnosti nákupů a zábavy. Možnost drobných nákupů také v blízkosti hotelu. V pracovní dny a v sobotu dopoledne jezdí do centra střediska několikrát denně bezplatný hotelový autobus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Aparthotel Eden Esplanade & Luz leží v klidné rezidenční čtvrti San Fernando nad střediskem Puerto de la Cruz. Soustava bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez a centrum střediska jsou vzdáleny cca 1 km (20 minut chůze). Zde se také nacházejí restaurace, kavárny a bary a rovněž možnosti nákupů a zábavy. Možnost drobných nákupů také v blízkosti hotelu. V pracovní dny a v sobotu dopoledne jezdí do centra střediska několikrát denně bezplatný hotelový autobus. Transfer z letiště cca 90 minut.

Vybavení

Resort Eden Esplanade & Luz se skládá z celkem 224 ubytovacích jednotek v aparthotelech Eden Esplanade (10 pater) a Eden Luz (5 pater), které leží v prostorné udržované subtropické zahradě. V Eden Esplanade vstupní hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, bar s panoramatickým výhledem, 2 bazény a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Na střeše oddělená nudistická zóna s bazénem. V Eden Luz výtahy, hlavní restaurace a bar. V zahradě třetí bazén (možnost klimatizace/vyhřívání) a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Hosté mohou užívat bez omezení veškerého zařízení obou aparthotelů.

Pokoje

Prostorná studia (ST) jsou vybavena koupelnou/ WC, ložnicí kombinovanou s obývací místností a vybaveným kuchyňským koutem, TV/sat., telefonem, trezorem k pronájmu a balkonem nebo terasou. Obdobně zařízená studia superior (STS) jsou kompletně rekonstruována. Apartmá (AP) jsou vybavena stejně, mají navíc oddělenou ložnici.

Zábava

Pravidelně jsou pořádány večerní zábavné programy.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu).

Náš názor

Udržovaný resort Eden Esplanade & Luz s překrásnou zahradou a prostornými studii/apartmány. Je jako stvořený pro strávení klidné, odpočinkové dovolené a zároveň se nachází v dosažitelné blízkosti rušného centra střediska.

Pláž

Přírodní tmavá písečno-oblázková pláž Playa Martiánez a soustava bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez (vstup za poplatek) se nachází cca 1 km od hotelů. Pláž Playa Jardín s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2,5 km. Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma zahradní šachy a stolní tenis. Za poplatek tenisový kurt (tvrdý povrch), badminton, biliár, sauna, masáže a minigolf.

Děti

Dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Karty

VISA, EC/MC.

Web

http://www.parquevacacionaleden.com

Internet

Internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma.

Recenze

7,5
29. březen 2012 / Milan Pavlíček

Spokojená dovolená.

Dobrý poklidný hotel pro spokojenou dovolenou. Tento hotel jsme navštívyli již dvakrát,.

Celá recenze >
7,5
12. říjen 2011 / Josef Růžička

Hezký týden

Já jel na tuto dovolenou kvůli Loro Parku. Cvičené kosatky, delfíni, lachtani a papoušci. Do této…

Celá recenze >
9,5
4. únor 2009 / Jan PARAK

Eden Esplanade

Mé osobní hoidnocení- jedna z nejlepších pobytů na Kanárském souostroví,jezdím 8 let každý rok v…

Celá recenze >
×