800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SILKEN ATLÁNTIDA SANTA CRUZ

Na severu ostrova přímo v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife, 3 km od přístavu, 12 km od Los Rodeos, 65 km od mezinárodní letiště Reina Sofia.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na severu ostrova přímo v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife, 3 km od přístavu, 12 km od Los Rodeos, 65 km od mezinárodní letiště Reina Sofia.

Ubytování

Standardní pokoj (28 až 30 m2): Luxusní klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, rádio, trezor, telefon, minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 8 let nebo 3 dospělé osoby.
Junior suite (uveden v ceníku – 42 m2): Je vybaven stejně jako standardní pokoj, má ale navíc samostatný obývací pokoj a hydromasážní vanu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 8 let nebo tři dospělé osoby.

Vybavení

Tento luxusní nově rekonstruovaný hotel stojí v obchodním a finančním centru, má 144 pokojů (dvoulůžkové, junior suite, pokoj zařízené pro invalidy, nekuřácké atd.), recepci, 2 panoramatické výtahy, konferenční sály s kapacitou až 400 osob, restauraci a bar, kavárnu, kryté parkoviště. Recepce nabízí informační servis, úschovu cenností, kopírování, fax, rezervaci vstupenek na kulturní představení, WiFi připojení na internet, pronájem aut, hlídání dětí. Klientům je k dispozici sauna a jacuzzi se sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky.

Stravování

V základní ceně zájezdu jsou snídaně připravované v hotelové restauraci formou bufetu, v případě zájmu je možné objednat polopenzi i plnou penzi.

Pláž

Pláž Las Teresitas leží přibližně 10 km od hotelu.

Sport a zábava

Přímo v hotelu je tělocvična a půjčovna kol. V blízkosti hotelu najdete Parque Cultural Viera y Clavijo a Parque Marítimo César Manrique proto budou jistě spokojeni i milovníci pěší turistiky nebo joggingu. Hotelová recepce na vyžádání zajistí rezervace na golfovém hřišti. Nejbližší hřiště Real Club de Golf de Tenerife je vzdálené 13 km. V okolí hotelu naleznete obchody i restaurace. Přibližně 200 od hotelu je kongresové centrum Palácio de Congressos, parky, přístav, městské centrum a historické staré město.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×