800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyValencie – letecké víkendy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

po příletu do Valencie transfer do hotelu. Dopoledne individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem. Odpoledne individuální program, informační schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den:

po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem, v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku. Večer možnost společné večeře.

3. den

: po snídani individuální program.

4. den:

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální program nebo možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Turia

byla až do 2. poloviny 19. století obehnaná hradbami. Říká se, že nestihli-li to pocestní či obchodníci k jejím branám do setmění, museli čekat do rána. Dnes toto správní centrum stejnojmenného autonomního regionu dávno přeskočilo pomyslné původní hradby a je se svými cca 750 000 obyvateli třetím největším městem Španělska. Své místo tu má středověk i současnost, umění i obchod, parky a zahrady v původním korytu řeky Turia, fotbal i býčí zápasy. Do starého města vstoupíte majestátní branou Torres de Serranos ze 14. století, která je pozůstatkem hradeb, ale díky svým dekorativním prvkům spíše vypadá jako část starobylého paláce. Milovníci moderního a avantgardního umění by měli odtut zabočit doprava, do ulice Roteros, která je dovede do jedné z nejlidovějších a nejbohémštějších čtvrtí Valencia Barrio del Carmen, protože právě tam se nacházejí dvě centra valencijského institutu moderního umění. Valejcijská tržnice má jedinečnou atmosféru, kterou doporučujeme zažít - koupíte tu cokoliv. Naproti se nachází La Llotja, někdejší burza hedvábí patří k nekrásnějším příkladům civilní architektury z období gotiky. Valencie leží sice v rovině, ale i ona má své vyhlídkové body, nejvyhlášenější je osmiboká 51 m vysoká gotická věž, která je součástí katedrály Micalet, i když je od ní oddělena. Pokud se odhodláte překonat 270 schodů, budete odměněni nádherným výhledem na Valencii. Největší oceánografický park v Evropě L´Oceanografic je součástí výchovného a zábavního komplexu Město umění a věd. Valencie nabízí i jedno z nejkrásnějších ZOO v Evropě.

Možnosti ubytování

Počasí

Andalusie

20°C Převážně oblačno

Barcelona a okolí

22°C Převážně oblačno

Costa Brava

22°C Jasno

Formentera

23°C Jasno

Ibiza

23°C Jasno

Madrid a okolí

21°C Jasno

Mallorca

24°C Jasno

Menorca

23°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Bilbao - letecké víkendy

Bilbao - letecké víkendy

Španělsko

Cena od: 13 790 Kč

Pro skupinu: