800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend do Valencie - BEATRIZ REY DON JAIME

Objevte krásy tohoto španělského města, katedrálu se zvonicí Miguelete, secesní Tržnici, Muzeum výtvarného umění (El Greco, Murillo, Van Dyck, Goya, Sorolla), Město vědy a umění s největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy, pláže El Cabaňal a La Malvarossa s širokou promenádou a řadou restaurací, kde můžete ochutnat valencijskou paellu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Valencie je město vědy a umění, ale podstatnou část města tvoří i moderní architektura. Pyšní se největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy. Kompletní balíček eurovíkendu do Valencie.

Program zájezdu

1. DEN po příletu do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam…). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. 2. DEN po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku. 3. DEN po snídani individuální program. 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny s českým průvodcem (orientační cena 1 000 Kč). Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Valencie Objevte krásy Valencie! Můžete relaxovat na prosluněných plážích, poznávat historii či stoupat k vrcholkům hor. Navštivte bývalý obchod s hedvábím Llotja de la Seda, který patří mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Nezapomenutelnou atmosféru má procházka starobylými uličkami a nákup na rušných tržištích. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se Vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Valencie - Praha včetně všech letištních poplatků transfer letiště - hotel - letiště 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů procházka centrem Valencie s českým průvodcem zdarma povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Hotel

Hotel Betriz Rey Don Jaime NNNN hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže i odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od „Oceanografico“, „Centra umění a vědy“ a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música". Hotel disponuje 319 pokoji s koupelnou vybavenou fénem, klimatizací, WiFi, satelitní TV, minibarem a trezorem. V hotelu také naleznete venkovní střešní bazén, saunu, kavárnu a restauraci. Snídaně formou bufetových stolů.

Tajný TIP

Poznejte se mnou katedrálu se zvonicí, secesní tržnici, muzeum výtvarného umění a mnoho dalšího, co toto úžasné město nabízí. Veronika Mrázková Průvodkyně Valencií

×