800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh po Španělském království - 11/12 dní

Gerona | Costa Brava | Barcelona | Lleida | Zaragoza | Madrid | Toledo | Córdoba | Sevilla | Gibraltar | Costa del Sol | Granada | Valencie | Peňíscola | Costa Brava | Gerona

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doprava

Odlet z Prahy, trasa letu:
Praha - Gerona - Praha.

Program

1. den: Odlet z Prahy do Gerony, transfer do střediska na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, ubytování a volno v závislosti na letovém řádu, večeře a nocleh v hotelu.
2. den: Po snídani odjezd do katalánské metropole Barcelony, prohlídka města (mj. Rambla, Kolumbův pomník, Montjuic, Antonio Gaudí – Sagrada Familia, La Pedrera, Park Güell), pokračování do města Lleida (Lérida), ubytování v hotelu, večeře a nocleh.
3. den: Snídaně, odjezd do Zaragozy – prohlídka města (mj. katedrála, náměstí a basilika del Pilar, římská zeď, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería). Následuje přejezd do Madridu, dle časových možností fakultativní prohlídka královského paláce El Escorial (platí pro pásmo A) nebo si cestou prohlédnete exteriéry (pásmo B), úvodní prohlídka Madridu, ubytování a večeře.
4. den: Snídaně, Madrid – okružní projížďka a prohlídka města (mj. Puerta del Sol, Puerta Alcalá, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce). V poledních hodinách odjezd do Toleda – krátká prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver), návštěva tradiční toledské manufaktury, pokračování do Córdoby, ubytování a večeře.
5. den: Po snídani prohlídka města Córdoba (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovská čtvrť, typické „květi nové“ ulice s arabskými patii), pokračování do města Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar), ubytování a večeře nedaleko  Sevilly.
6. den: Snídaně, odjezd na jih přes Cádiz - jedno z nejstarších evropských měst, okružní jízda Cádizem a pokračování na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, mj. procházka městem, možnost nákupů na pěší zóně nebo možnost výletu místními minibusy na skály Gibraltaru. Odpoledne odjezd na pobřeží, dle časových možností krátká zastávka v luxusním středisku Marbella - prohlídka atraktivního přístavu Puerto Banús, ubytování a večeře na pobřeží Costa del Sol.
7. den: Snídaně, volný den na pobřeží Costa del Sol s možností koupání nebo zakoupení fakultativního polodenního výletu do města Malaga, večer možnost představení flamenca, večeře a nocleh.
8. den: Po snídani odjezd na prohlídku Granady (mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu), odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a nocleh nedaleko Granady.
9. den: Snídaně, odjezd podhůřím Sierra Nevady, kolem Murcie a dále podél pobřeží Středozemního moře do oblasti Valencie, volno, ubytování a večeře.
10. den: Snídaně, prohlídka starého města Valencie, přejezd na sever Španělska, cestou krátká zastávka v Peňíscole a pokračování na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, příjezd ve večerních hodinách, ubytování, večeře a nocleh.
11. den (platí pro pásmo B): Snídaně, volný den s možností koupání nebo zakoupení fakultativního výletu na horský klášter Montserrat, během kterého navštívíte jeden z nejproslulejších  benediktinských klášterů, založený před více než 1100 lety. V horském klášteře, který patří k významným poutním místům Katalánska, sídlí hudební konzervatoř, jejíž dětský chlapecký sbor Escolania má velkou tradici. Můžete navštívit i baziliku se světoznámou Černou madonou, patronkou Katalánska, a při troše štěstí si poslechnete koncert zpěváčků. Možnost účasti na večerním představení flamenca, večeře a nocleh.
11., resp. 12.den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, možnost koupání, transfer na letiště Gerona a odlet do Prahy.

Poznámky k dopravě

Při cestě na/z letiště lze využít Čedok Expres, bližší informace najdete v ceníkové části katalogu "Letadlem k moři - léto 2012". 
Účtujeme jednotnou cenu 290,- Kč za obousměrnou a 190,- Kč za jednosměrnou jízdenku.
Dopravu garantujeme při obsazení autokaru nejméně 6 osobami.

Počasí

Andalusie

16°C Jasno

Barcelona a okolí

15°C Dešťové přeháňky

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

16°C Slabý déšť

Ibiza

16°C Slabý déšť

Madrid a okolí

10°C Polojasno

Mallorca

17°C Slabý déšť

Menorca

16°C Slabý déšť

×