800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZ Janova do Lisabonu - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC POESIA 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

PLAVBA

3. den

MÁLAGA (ŠPANĚLSKO)
Málaga, město založené Féničany a známé díky blízkým plážím Costa del Sol láká návštěvníky také bohatou historií města i okolí, ovlivněnou přítomností Maurů, kteří utvářely obraz regionu po celá staletí.

4. den

LISABON (PORTUGALSKO)
Lisabon je nejzápadnějším evropským hlavním městem. Největší slávu zažilo v 15. a 16. století, kdy se Portugalsko stalo námořní velmocí a jeho objevitelé se nesmazatelně zapsali do dějin. Za návštěvu stojí především Jeronýmův klášter, věnovaný právě těmto osobnostem, čtvrť Belem, či Muzeum námořní plavby.

5. den

PLAVBA

6. den

CASABLANCA (MAROKO)
Odedávna důležitý obchodní přístav s rozmanitou směsicí africké, arabské a evropské kultury. V rámci fakultativních výletů lze absolvovat prohlídku města nebo výlet do jednoho z královských měst Marrákeše, Fésu, Meknesu či dnešní metropole – Rabatu.

7. den

PLAVBA

8. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výpravu po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Můžete se také vydat k horskému hřebenu a světoznámému klášteru Montserrat nebo zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

9. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Andalusie

26°C Jasno

Barcelona a okolí

21°C Skoro jasno

Costa Brava

20°C Oblačno

Formentera

23°C Skoro jasno

Ibiza

23°C Skoro jasno

Madrid a okolí

26°C Polojasno

Mallorca

23°C Převážně oblačno

Menorca

22°C Skoro jasno

×