800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

odlet z Prahy do Janova (Itálie), nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

2. den

Marseilles (Francie) - hlavní město Provence, je to nejvýznamnější francouzský přístav a druhé největší město Francie. Rozkládá se v široké zátoce uprostřed polokruhovitě rozmístěných vápencovitých vrchů, které dodávají okolí velkoměsta výjimečný charakter. Dnes je městem téměř všech národů žijících okolo Středozemního moře.

3. den

Barcelona (Španělsko) - Srdce Katalánska a město Gaudího je originální, podmanivé a přitažlivé. Barcelona slibuje unikátní architekturu, nejznámější ulici Španělska La Rambla nebo největší akvárium Evropy. Barcelona je místem zcela unikátní architektury geniálního Gaudího, je prostoupena duchem slavného Pabla Picassa, pyšní se největším akváriem v Evropě nebo dochovanou středověkou loděnicí. Druhé největší město Španělska nabízí množství rozmanitých pozoruhodností.

4. den

Palma de Mallorca (Španělsko) – hlavní město Baleár, založeno Římany asi před 2100 lety, vám nabízí celou řadu památek, dominantou města je gotický hrad Bellver. K návštěvě také láká méně prozkoumaná vesnička Valldemossa, severní pobřeží ostrova či Hamské jeskyně blízko městečka Porto Cristo.

5. den

Valencia (Španělsko) - Na světové kulturní scéně Valencii proslavilo několik významných, pravidelně pořádaných událostí, mnoho originálních architektonických počinů a také tradiční místní kuchyně.

6. den

plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

7. den

Řím (Itálie) - hlavní město Itálie a jedno z nejstarších měst Evropy. Na jeho území leží samostatný stát Vatikán, sídlo papeže, s překrásnou bazilikou sv. Petra. Při návštěvě tohoto města si nesmíte nechat ujít Koloseum, památku gladiátorských zápasů, Pantheon, Andělský hrad a Fontánu di Trevi.

8. den

Janova (Itálie) - vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Název lodní společnosti

Royal Caribbean International

Vybavení lodě

prosluněná atria a schodiště z bílého mramoru, široký výběr z barů a salónků, moderní lázně a fitness centrum, lezecká stěna, solárium lázně se stahovatelnou střechou, krytým bazénem, vířivkou a kavárnou, centrum sahající do výšky 7 palub s prosklenými výtahy, obchody a salónky včetně salónku Viking Crown Lounge s 360° panoramatickým výhledem 46 metrů nad hladinou moře, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež a centrum pro děti, arkáda s video hrami, 12 jamkový minigolf, divadlo, kasino a mnoho dalšího.

Ubytování

vnitřní kajuta - dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Zajímavost

jako jediná třída lodí má na palubě Bungee trampolínu!.

Stravování

rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

Orientační ceny výletů

Panoramatický Řím

Na tomto výletu se budete moci kochat historickým bohatstvím Věčného města a krásou jeho historických památek. Mimo jiné navštívíte Colloseum, Forum Romanum, zámek St. Angels nebo např. historický sportovní okruh Circus Maximus. Součástí výletu je i návštěva Vatikánu, hlavního města katolické církve, s prohlídkou Basiliky svatého Petra.
Doba trvání: cca 5 hodin
Dospělá osoba: USD 72
Dítě: USD 52

Barcelona City tour

Nechejte se okouzlit divokou krásou města, které patří k nejvyhledávanějším místům středomoří. Města, v němž se mísí moderní mnoho historických a architektonických vlivů. Během tohoto výletu mimo jiné navštívíte světově proslulé dílo architekta Antonia Gaudi: Sagrada Familia, projedete se hlavními bulváry města a také Vám dáme možnost zahlédnout památky z doby římské nebo olympijský stadion z roku 1992.
Doba trvání: cca 4 hodiny
Dospělá osoba: USD 42
Dítě: USD 22

Marseille City tour

Marseille, celosvětově známý přístav - hlavní město Provence a druhé největší město Paříže, nabízí díky své bohaté historii a skvělé poloze mnoho k vidění a navštěvě. Na tomto výletu budete mít možnost mimo jiné navštívit baziliku Notre Dame de la Garde, obdovpvat architektonické poklady rezidencí a vil na Kennedyho Corniche road, zahledět se na nádherný palác Longchamp nebo objevovat zákoutí starého přístavu.
Doba trvání: cca 4 hodiny
Dospělá osoba: USD 69
Dítě: USD 59

Technické parametry lodi - Legend of the Seas *****

délka: 264 m, šířka: 32 m
palub: 11, posádka: 765
počet pasažérů: 2435
výtlak: 78 000 tun

Cena za plavbu zahrnuje

- plavbu
- povinné spropitné na lodi
- plavební poplatky a přístavní taxy
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit

- letecká doprava Praha – Janov – Praha (s přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 9 990 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Janově bez stravy - 2 500 Kč
- transfery letiště - hotel - loď - letiště - 3 000 Kč
- cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč
- cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Možnosti ubytování

Počasí

Andalusie

14°C Jasno

Barcelona a okolí

16°C Polojasno

Costa Brava

15°C Skoro jasno

Formentera

20°C Skoro jasno

Ibiza

20°C Skoro jasno

Madrid a okolí

10°C Převážně oblačno

Mallorca

17°C Polojasno

Menorca

18°C Převážně oblačno

×