800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní Středomoří a Azurové pobřeží

Západní Středomoří a Azurové pobřeží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

LIVORNO (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu v Livornu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC ORCHESTRA 4*. Po nalodění (po 10.00) lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

VILLEFRANCHE - NICE (FRANCIE)
Tento přístav je branou na Francouzskou riviéru a do jejích proslulých měst Nice, Cannes či Monte Carlo. Návštěvu alespoň jednoho z nich byste rozhodně neměli vynechat. Zde žijí a rekreují se slavní a bohatí. Vzdálenost přístav – Nice: 3 km.

3. den

VALENCIA (ŠPANĚLSKO)
Valencia je známa díky festivalu Fallas a pro své tradiční jidlo paella. Tento pokrm z rýže, zeleniny a šneků, či mořských plodů by si neměl nechat ujít žádný návštěvník, stejně jako návštěvu okouzlujícího a turisty ještě ne zcela objeveného starého města.

4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

LA GOULETTE – TUNIS (TUNISKO)
V tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští Muslimové, ti všichni tu zanechali své stopy. Možnost prohlídky části starého Kartága a Antoniových lázní (fakultativně).

6. den

MESSINA (ITÁLIE)
Přístav, v němž se sbíhají cesty středomořského obchodu, je od italské pevniny vzdálený jen 5 kilometrů. Přesto je sicilský svět jiný. V dosahu leží antické památky Taorminy či vulkán Etna (fakultativní výlet).

7. den

NEAPOL (ITÁLIE)
Neapol, jejíž staré město je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, leží uprostřed dvou vulkanických oblastí se stále aktivními sopkami. Fakultativně možno absolvovat výlet na Vesuv, nebo do jeho nejznámější oběti Pompejí.

8. den

LIVORNO (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

Barcelona a okolí

25°C Skoro jasno

Costa Brava

22°C Jasno

Formentera

25°C Jasno

Ibiza

25°C Jasno

Madrid a okolí

28°C Jasno

Mallorca

25°C Polojasno

Menorca

23°C Skoro jasno

×