800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří a Ibiza

"

Livorno – Villefranche-Nice – Valencia – Ibiza – La Goulette – Catania-Taormina – Neapol – Livorno

Trasa komfortní lodi MSC Sinfonia směřuje do proslulých měst Nice a Valencie, nabízí poznání uvolněné atmosféry vyhlášené Ibizy i možnost ocitnout se v blízkosti stále aktivní sopky Etna.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC ORCHESTRA 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

CIVITAVECCHIA - ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. Vzdálenost přístav – Řím: 80 km.

3. den

PALERMO (ITÁLIE)
Palermo, správní, kulturní i hospodářské centrum Sicílie bylo dlouho pod vládou Arabů a charakter města je proto velmi různorodý. To ostatně můžete posoudit sami při prohlídce města zakončené odpočinkem na pláži.

4. den

PALMA DE MALLORCA (ŠPANĚLSKO)
Malebné uličky starého města, katedrály a pláž Playa de Palma, nabízejí něco pro každého. Před tím, než se vrhnete do víru nočního života, navštivte Dračí jeskyně, projeďte se po městě na kole nebo se vydejte poznávat ostrov (vše fakultativně).

5. den

IBIZA (ŠPANĚLSKO)
Původně ostrov farmářů a rybářů dnes vystavuje na odiv tvář naprosto odlišnou – uvolněnou a pestrobarevnou z let, kdy ostrov objevili hippies. Ačkoli i zde naleznete tichá romantická zákoutí, noční život a zábava jsou tím největším lákadlem.

6. den

PLAVBA NA LODI

7. den

VILLEFRANCHE - NICE (FRANCIE)
Tento přístav je branou na Francouzskou riviéru a do jejích proslulých měst Nice, Cannes či Monte Carlo. Návštěvu alespoň jednoho z nich byste si rozhodně neměli nechat ujít. Zde žijí a rekreují se slavní a bohatí.

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Andalusie

15°C Jasno

Barcelona a okolí

18°C Skoro jasno

Costa Brava

16°C Převážně oblačno

Formentera

14°C Skoro jasno

Ibiza

14°C Skoro jasno

Madrid a okolí

13°C Skoro jasno

Mallorca

12°C Skoro jasno

Menorca

15°C Jasno

×