800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří a Mallorca - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď LEGEND OF THE SEAS 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii a třetí největší v Evropě. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat do Avignonu nebo po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

3. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Můžete se také vydat k horskému hřebenu a světoznámému klášteru Montserrat nebo zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

4. den

PALMA DE MALLORCA (ŠPANĚLSKO)
Malebné uličky starého města, katedrály a pláž Playa de Palma, nabízejí něco pro každého. Milovníky přírody potěší výlet do Dračích jeskyní (fakultativně).

5. den

VALENCIA (ŠPANĚLSKO)
Valencie je známa díky festivalu Fallas a pro své tradiční jidlo paella. Tento pokrm z rýže, zeleniny a šneků, či mořských plodů by si neměl nechat ujít žádný návštěvník, stejně jako okouzlující a turisty ještě ne zcela objevené staré město.

6. den

PLAVBA

7. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. Vzdálenost přístav – Řím: 80 km.

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Andalusie

16°C Slabý déšť

Barcelona a okolí

20°C Skoro jasno

Costa Brava

18°C Jasno

Formentera

23°C Polojasno

Ibiza

23°C Polojasno

Madrid a okolí

13°C Oblačno

Mallorca

20°C Skoro jasno

Menorca

22°C Jasno

×